Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00523 008954 18403039 na godz. na dobę w sumie
HTML 4. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II - książka
HTML 4. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II - książka
Autor: , Liczba stron: 1144
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7197-478-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> webmasterstwo >> html i xhtml - programowanie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Zdobądź nową wiedzę i umiejętności!

Szczegółowo poprawione i zaktualizowane wydanie tego łatwego do zrozumienia i wyczerpującego podręcznika zawiera omówienie wszystkich najnowszych technologii wykorzystywanych do publikowania informacji na WWW. W książce tej znajdziesz wszystkie zagadnienia związane z publikowaniem informacji na WWW, poczynając do podstaw języka HTML, a skończywszy na bardziej zaawansowanych zagadnieniach, takich jak:

Dzięki tej książce zdobędziesz wszystkie umiejętności i wiedzę konieczną do zaprojektowania, stworzenia i utrzymania profesjonalnie wyglądającej witryny WWW.

Jest to w pełni poprawione wydanie obejmujące zagadnienia wykorzystania najnowszych technologii stosowanych podczas tworzenia WWW -- w tym także XHTML. Odkryj, w jaki sposób tabele i ramki można wykorzystać do poprawienia układu stron WWW. Naucz się określać wygląd i położenie elementów stron dzięki zastosowaniu kaskadowych arkuszy stylów. Poznaj zasady wykorzystania obrazów, kolorów, animacji oraz dźwięków. Zapewnij interaktywność tworzonych witryn dzięki zastosowaniu: skryptów JavaScript, apletów pisanych w języku Java, formularzy oraz skryptów CGI. Zawiera wyczerpujące, 200-stronicowe omówienie języka HTML 4, wszystkich jego znaczników i atrybutów, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości ich wykorzystania w poszczególnych przeglądarkach.

Laura Lemay jest jedną z najbardziej popularnych na świecie autorek książek dotyczących zagadnień publikowania informacji na stronach WWW. Oprócz książek z serii 'Vademecum profesjonalisty', które stały się światowymi bestsellerami, jest także współautorką książki o Java 1.1 oraz autorką książki 'Perl dla każdego'.

Opinia o amerykańskim wydaniu tej książki jest jednoznaczna:

'Najlepsze, najbardziej wyczerpujące omówienie HTML, jakie kiedykolwiek widziałeś... Pozycja, którą musi mieć każda osoba, zajmująca się publikowaniem informacji na WWW'.
Web Developer's Journal

'Jeśli masz zamiar przeczytać tylko jedną książkę, poświęconą językowi HTML, to powinna to być właśnie ta książka'.
Pittsburgh Post-Gazette

CD-ROM dołączony do wydania polskiego zawiera:

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

HTML 4. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: