Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00433 007657 20638361 na godz. na dobę w sumie
Helisa - ebook/epub
Helisa - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: WAB Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-280-4329-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> thriller, horror
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ebook „Helisa” to kolejny po „Blackoucie” i „Zero” thriller Marca Elsberga, który porusza problem zagrożeń związanych z rozwojem naszej cywilizacji.

Autor pisał już o kryzysie energetycznym i niebezpieczeństwach powiązanych z Siecią. Tym razem przyszła kolej na eksperymenty genetyczne.

„Zabawy” genetyką dają coraz więcej możliwości. Być może dzięki niewielkiej zmianie w kodzie DNA będzie można za jakiś czas leczyć bardzo poważne choroby. Istnieje też szansa na tworzenie nowych gatunków roślin i zwierząt. A może naukowcy pójdą jeszcze dalej i będą w stanie projektować ludzi? Czy będzie można np. „zamówić sobie” małego geniusza? A jeśli tak, to czy tego typu działania będą tylko prowadzone w zaciszu laboratoriów czy zaczną być podejmowane na szeroką skalę, aby stworzyć podwaliny nowego lepszego świata?

To, co brzmi nieprawdopodobnie – jak opowieść science fiction – już dziś staje się rzeczywistością. A laboratoria niebawem mogą stać się centrum władzy nad światem…

O autorze:

Marc Elsberg (właść. Marcus Rafelsberger) urodził się w 1967 r. w Wiedniu. Współpracował z austriacką gazetą „Der Standard”, jako pisarz zadebiutował w 2004 r. powieścią Das Prinzip Terz. Sukces przyniosła mu druga powieść, Menschenteufel, która przez rok znajdowała się w pierwszej dziesiątce thrillerów na listach Amazon. Kolejna książka, thriller Blackout (W.A.B. 2015), trafiła na listy bestsellerów magazynu „Der Spiegel” i dostała nagrodę Wissensbuch des Jahres 2012. W Polsce książka również stała się bestsellerem. W 2016 r. nakładem W.A.B. ukazał się kolejny thriller Marca Elsberga, Zero.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Helisa
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: