Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00511 007970 15904307 na godz. na dobę w sumie
Historia pewnego statku - O rejsie  Titanica  - ebook/epub
Historia pewnego statku - O rejsie Titanica - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 48
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788328121003 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W 1911 roku powstał w Irlandii największy na świecie statek. Kiedy wypływa z portu, przychodzi go obejrzeć mnóstwo reporterów i ludzi. To dla wszystkich ogromna atrakcja! Na pokład wsiadają Ewa i jej rodzice. Płyną do Anglii, ponieważ tam jej tata ma dostać pracę.

Dziewczynkę interesuje wszystko, co dzieje się na pokładzie. Postanawia go zwiedzić. Zagląda tu i tam, i widzi wiele niesamowitych rzeczy. Jednak kolejnej bardzo zimnej i deszczowej nocy statek wpada na podwodne skały lodowcowe. I wtedy wydarza się wielka katastrofa…

Zofia Stanecka opowiada dzieciom historię jednej z największych morskich katastrof i zatonięcia najbardziej znanego statku na świecie.

Przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem, w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria „Czytam sobie. Poziom II” została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy mają już pierwszy poziom nauki za sobą. Proste, wciągające historie, wyraźne i duże literki, wprowadzą Twoje dziecko w świat niesamowitych wydarzeń i zachęcą do samodzielnego czytania. Drugi poziom edukacyjnej serii zawiera 800-900 słów w tekście, wykorzystując 23 podstawowe głoski oraz literkę „h”.


Na początku każdej książeczki dziecko znajdzie trzy pytania, na które może odpowiedzieć po jej przeczytaniu. W ten sposób ćwiczy ono pamięć, ale przede wszystkim umiejętność opowieści.

Książeczka przeznaczona jest dla czytelników w wieku od 5 do 7 lat, a cała seria „Czytam sobie” powstała w oparciu o konsultacje z metodykami nauczania.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Historia pewnego statku - O rejsie Titanica
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: