Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00347 010986 20623907 na godz. na dobę w sumie
Hybryda. Tom 1 - ebook/epub
Hybryda. Tom 1 - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 404
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-272-3203-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> fantastyka >> fantasy
Porównaj ceny (książka, ebook (-8%), audiobook).

 

 

Uwięziona przez własnego ojca, brutalnie rozłączona z Mężczyzną Życia i najbliższymi przyjaciółmi, pozbawiona swojej potężnej siły. Czy znajdzie sposób, by załagodzić gniew ojca i zażegnać śmiertelne niebezpieczeństwo, jakie stanowi on dla osób najbliższych jej sercu i dla całej... Rasy?

Piękna i mądra, ale też zapalczywa i niebezpieczna KALA jest absolutnie wyjątkowa. Jej niespotykane umiejętności i nadludzkie możliwości są dość zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, że KALA to jedyna na świecie istota, zrodzona z kobiety i... nie, nie wampira. Z kobiety i przedstawiciela tajemniczej Rasy KUR-GALLI. Hybryda, powstała dzięki ogromnej miłości, ma do wypełnienia ważne zadanie: czuwać nad bezpieczeństwem Króla. Tymczasem tajemniczy wróg brutalnie wdziera się w najbliższe otoczenie władcy, wprowadzając chaos i dezorientację...

„HYBRYDA” to znakomita propozycja dla osób, które z mądrymi bohaterami lubią wędrować w nierzeczywisty świat, rządzony jednak prawami, szanującymi wolność i niezależność człowieka. Autorka stosuje lekką frazę i świetnie skonstruowane dialogi, a akcja jest wartka i intrygująca. Opowiada nam zgrabną bajkę. Ale czyż nie pragniemy takich bajek w bezsenne noce? Czy nie marzymy o mocy, która dla KALI i jej Rasy jest czymś oczywistym? Czy nie tęsknimy za prawdziwą miłością, niezniszczalną przyjaźnią i tym wspaniałym poczuciem bezpieczeństwa, jakie daje nam bliskość silnego i mądrego partnera? Autorka z dużym wyczuciem dawkuje nam miłość, seks i radość, przyprawiając wszystkie te emocje ostrym sosem sensacji, zazdrości, zdrady i walki na śmierć i życie. (JOLANTA KRÓL, redaktor)

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Hybryda. Tom 1
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: