Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00353 007089 19949672 na godz. na dobę w sumie
Indywidualne konta składkowe – nowy system rozliczeń z ZUS od 1 stycznia 2018 r - ebook/pdf
Indywidualne konta składkowe – nowy system rozliczeń z ZUS od 1 stycznia 2018 r - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Infor Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-65947-22-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki >> pracy i ubezpieczeń społecznych
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

 

 

 

 

Publikacja instruktażowo i przystępnie przedstawia najważniejsze aspekty związane z rewolucyjną zmianą w zasadach opłacania składek ZUS, która wejdzie w życie od 1 stycznia 2018 r. Autorka– uznana ekspertka z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych - omawia zarówno istotę zmian, jak i  najistotniejsze skutki, jakie dla płatników składek niesie nowy sposób rozliczeń z ZUS.

Czytelnicy znajdą odpowiedź, czym jest rachunek składkowy, jak  i kiedy jest przydzielany, jakie są nowe zasady dokonywania przelewów na konta ZUS, jakie korzyści i jakie zagrożenia wynikają z nowych zasad rozliczania należności składkowych. Ponadto w książce znajdują się wskazówki, jak można poradzić sobie z problemami, które mogą pojawić się w związku z nową metodą rozliczeń oraz zaliczania wpłat na poszczególne należności.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

poleca e-book INDYWIDUALNE KONTA SKŁADKOWE – NOWY SYSTEm rOzLIczEń z zUS OD 1 STYczNIA 2018 r. stan prawny 3 listopada 2017 r. Joanna Goliniewska 2 2 2 7 4 9 5 6 3 8 8 7 9 - - - - 2 SPIS TREŚCI Jeden przelew na numer rachunku składkowego ............................... 3 Identyfikatory w numerze rachunku składkowego .............................. 4 Informacja z ZUS ...................................................................................... 5 Wpłaty od 1 stycznia 2018 r. ................................................................... 7 Zmiana kolejności naliczania wpłat ........................................................ 8 Urzędowy podział na ubezpieczenia i fundusze .................................. 9 Podział wpłaty w ramach poszczególnych ubezpieczeń i funduszy ................................................................................................... 10 Wpłaty w układzie ratalnym ..................................................................... 11 Podział dokonanych nadpłat ................................................................... 12 Listopad 2017 IFK
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Indywidualne konta składkowe – nowy system rozliczeń z ZUS od 1 stycznia 2018 r
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: