Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00418 006514 18446104 na godz. na dobę w sumie
Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla gimnazjum - książka
Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla gimnazjum - książka
Autor: Liczba stron: 120
Wydawca: Helion Edukacja Język publikacji: polski
ISBN: 83-7361-928-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> podręczniki szkolne >> gimnazjum
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

'Informatyka Europejczyka' to zestaw edukacyjny przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych. Zawiera on w sobie doświadczenie wydawnicze i dydaktyczne zdobyte przez wydawnictwo Helion w trakcie publikowania ponad 1500 książek, z których korzystają na co dzień zarówno zawodowi informatycy, jak i zwykli użytkownicy komputerów -- łącznie ponad 3 miliony czytelników. To m.in. dzięki książkom Helionu najmłodsze pokolenie polskich informatyków uważane jest za światową elitę informatyczną, poszukiwaną przez pracodawców na międzynarodowym rynku pracy.

'Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla gimnazjum' jest książką pomocniczą dla nauczyciela, który prowadzi zajęcia, korzystając z podręcznika 'Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum'. Zawiera on propozycję rozkładu materiału, regulamin szkolnej pracowni komputerowej oraz przykładowe zestawy ćwiczeń do wykorzystania na zajęciach z informatyki.

'Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla gimnazjum' przynosi omówienie wszystkich zagadnień przygotowujących ucznia do aktywnego i odpowiedzialnego życia w społeczeństwie informacyjnym. Jego głównym założeniem jest zaprezentowanie rozwiązań metodycznych i sposobu przedstawienia określonego materiału. Poradnik obejmuje następujące bloki tematyczne:

'Informatyka Europejczyka' to:

Poradnik może służyć zarówno jako gotowy zestaw konspektów i ćwiczeń, jak i pełnić rolę materiału wyjściowego do opracowania własnych rozwiązań.

Zestawowi, na który składa się: 'Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum'. Część 1 i 2 oraz 'Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla gimnazjum', towarzyszy płyta CD zawierająca materiały pomocnicze do wykonywania ćwiczeń, demonstracyjne programy edukacyjne oraz ofertę książek wydawnictwa Helion. Uwaga: płyta CD dołączona jest do książki ' Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1'

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla gimnazjum
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: