Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00375 008120 15704912 na godz. na dobę w sumie
Jak bocian Klekot cyferek się uczył - ebook/pdf
Jak bocian Klekot cyferek się uczył - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 24
Wydawca: Astrum Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7277-264-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Dla ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchów Wydawnictwo ASTRUM przygotowało KOMIKS nawiązujący do najlepszych tradycji polskiej szkoły tego gatunku literackiego. Głównym bohaterem komiksu jest BOCIAN KLEKOT, który z grupą przyjaciół postanowił poznać cyferki, nauczyć się rachowania.
Dzięki tej bajce każdy przedszkolak będzie z humorem sprawnie liczył od zera do dziesięciu, a także odwiedzi fascynującą szkołę Pana Suma. Autor tekstu, Lech Tkaczyk, w prosty i przystępny sposób, za pomocą wierszowanej opowieści  z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego dziecka.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

1 Bocian Klekot pilnie ćwiczy i biedronkom kropki liczy. Gdy policzy kropki dwie, zaraz chwalić się tym chce. „Rachowanie – sztuka trudna, jej nauka nie jest nudna. Gdy w cierpliwość się uzbroisz, wkrótce wiedzę tę przyswoisz”. Tak pouczał Jan Sum – ryba, najmądrzejszy zwierzak chyba, co w szuwarach uczył rybki, bo w rachunkach był dość szybki. 2 Bociek Klekot spytał go: „Panie Sumie, powiedz, co mam dziś liczyć? Żabki może? Czy w nauce mi pomożesz?” 1+1=2 Jan Sum myśli o bocianie. W końcu rzecze: „Drogi panie! Jeśli liczyć dobrze chcesz i być dumny, że już wiesz, JAK BOCIAN KLEKOT CYFEREK SIĘ UCZYŁ. KOMIKS Dla ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchów Wydawnictwo ASTRUM przygotowało KOMIKS nawiązujący do naj- lepszych tradycji polskiej szkoły tego gatunku literackiego. Do książki dołączona jest płyta CD ze słuchowiskiem słowno- muzycznym. Głównym bohaterem komiksu jest BOCIAN KLEKOT, który z grupą przyjaciół postanowił poznać cyferki, nauczyć się rachowania. Dzięki tej bajce każdy przedszkolak będzie z humorem sprawnie liczył od zera do dziesięciu, a także odwiedzi fascynującą szkołę Pana Suma. Autor tekstu, Lech Tkaczyk, w prosty i przystępny sposób, za pomocą wierszowanej opowieści wzbogaconej wspaniałą formą muzyczną kompozytora Jacka Wanszewicza z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego dziecka, a dodatkowo zamieszczone na płycie podkłady orkiestrowe i fortepianowe do poszczególnych utworów posłużą jako pomoc dydaktyczna do zajęć rytmicznych i nauki śpiewu. (cid:28)(cid:15)(cid:28)(cid:19)(cid:3)(cid:93)(cid:225) Cena: 12,00 zł
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Jak bocian Klekot cyferek się uczył
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: