Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00034 002928 18776027 na godz. na dobę w sumie
Jak skutecznie osuszyć budynek - ebook/pdf
Jak skutecznie osuszyć budynek - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Grupa Medium Język publikacji: polski
ISBN: Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> fachowe i branżowe >> budownictwo
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poradnik zawierający podstawowe informacje na temat radzenia sobie ze skutkami powodzi: usuwania wody i zanieczyszczeń z budynku, dezynfekcji i dezynsekcji, osuszania i zabiegów biobójczych.

„Jak wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli1, urządzenia melioracyjne w Polsce są w coraz gorszym stanie. Odbudowy i modernizacji wymaga już 27 proc. kanałów i 41 proc. wałów przeciwpowodziowych. Pomimo angażowania coraz większych środków finansowych z budżetów krajowego i unijnego z roku na rok przybywa urządzeń melioracyjnych, które wymagają modernizacji lub nawet odbudowy. Dotyczy to ok. 22 proc. cieków naturalnych, 27 proc. kanałów i aż 41 proc. wałów przeciwpowodziowych. Tempo niszczenia jest więc szybsze niż prac nad ich utrzymaniem i rozbudową, co oznacza, że każdego roku możemy być narażeni na spowodowane intensywnymi deszczami duże wezbrania rzek, których efektem jest zalewanie znacznych obszarów osiedli, wsi i gruntów rolnych oraz niszczenie infrastruktury hydrotechnicznej.
Oddawane do Państwa rąk drugie wydanie poradnika, podobnie jak jego pierwsza edycja, ma na celu dostarczenie podstawowych informacji na temat radzenia sobie ze skutkami powodzi. Zostały w nim zebrane praktyczne porady dotyczące postępowania z zalanym budynkiem i jego elementami oraz zapobiegania zagrzybieniu. Znalazły się w nim również przeglądy metod osuszania, preparatów biobójczych oraz kontakty do firm oferujących usługi w zakresie osuszania i odgrzybiania budynków”.

Fragment wstępu

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Jak skutecznie osuszyć budynek
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: