Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00053 003594 18779761 na godz. na dobę w sumie
Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd - ebook/epub
Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Finansowe „Linia” Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-300-001-1 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> ekonomia, biznes, finanse >> biznes, firma, inwestycje >> inwestycje
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Globalna gospodarka się zmienia, a razem z nią rynki finansowe. Jak za nimi nadążyć, dostosowując strategię inwestycyjną do sytuacji ekonomicznej? – posłuchać rad eksperta w tej dziedzinie.

Wskaźnik cena/zysk to najpopularniejszy i jednocześnie najbardziej znienawidzony wskaźnik giełdowy. Z jednej strony urzeka prostotą, z drugiej irytuje mnogością interpretacji. Vitaliy Katsenelson w swoim poradniku pokazuje, w jaki sposób do tego wskaźnika powinien podejść każdy, kto uważa inwestowanie w wartość za najrozsądniejszą metodę działania na rynku.
Punktem wyjścia dla rozważań autora jest teza, że przez większość czasu rynki akcji poruszają się w trendach bocznych. Hossa i bessa to tylko dodatki. Współczesny inwestor poszukujący na giełdzie wartości musi to uwzględnić i starać się aktywnie inwestować w wartość, a nie trzymać się metody „kup i trzymaj”. Sytuacje na giełdach nas do tego zmuszają.
Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób znaleźć na rynku prawdziwą okazję, korzystając wyłącznie ze wskaźnika C/Z, książka Katsenelsona jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się z niej, co robić przy oczekiwanych spadkach na giełdzie i pogorszeniu koniunktury gospodarczej. Nauczysz się, bez skomplikowanych wzorów, jak oceniać przepływy finansowe w spółce i wybierać akcje spółek o najlepszych perspektywach.
Jeśli sądziłeś, że o analizie fundamentalnej nie da się pisać ze swadą, koniecznie musisz sięgnąć do tego poradnika. Zwłaszcza, że jak pisze sam autor, „rynek akcji nie jest gościem, którego chciałbyś przedstawić swoim rodzicom”. Tym bardziej trzeba poznać go dokładnie, żeby zrozumieć jego zachowania.

„Vitaliy N. Katsenelson to nowy Benjamin Graham. Gorąco polecamy jego książkę. Sądzimy, że stary Ben Graham poleciłby ją również”.

„Forbes”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: