Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00809 011303 20240546 na godz. na dobę w sumie
Jak zbudować dom do 35m2 - ebook/pdf
Jak zbudować dom do 35m2 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 96
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-959597-1-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> sztuka >> architektura
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ebook 'Jak zbudować dom do 35m2' Jest już dostępna! Jest to praktyczny poradnik pokazujący jak przebiega proces budowy od fundamentów po sam dach. Książka jest wypełniona wartościowymi informacjami i opisuje pełen proces budowy domku do 35m2. Od wiercenia otworów pod fundamenty, przez podłogę i jej ocieplenie, ściany, otwory okienne, konstrukcję dachu i jego pokrycie jak i wentylację i ogrzewanie. Opisuję również kwestie prawne i formalne.Jest efektem mojej pracy która polegała na zbudowaniu własnoręcznie domku wraz z elewacją zewnętrzną, orynnowaniem i wykończeniem wnętrza jak i instalacjami.

Ta książka to nie tylko instrukcja budowy domu. Jeśli uda Ci się zbudować swoją podmiejską willę, staniesz się odmienionym, zahartowanym i mocniejszym człowiekiem z o wiele większą charyzmą i siłą charakteru

Świat jest zbyt szalony, ale niestety większość ludzi akceptuje go takim, jakim jest, lub przechodzi obok jego szaleństwa obojętnie. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak z otaczającym Cię światem, gdy nie możesz wybudować domu czy kupić mieszkania bez zaciągania kredytu na całe życie, to ta książka zdecydowanie jest dla Ciebie!

Praktyczny i profesjonalny poradnik budowy domu 35 m². Po jego przeczytaniu będziesz mógł samodzielnie przeprowadzić proces jego budowy i odmienić na zawsze swoje życie, a także uzyskać wolność w wielu aspektach.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Jak zbudować dom do 35m2
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: