Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00350 007254 19948397 na godz. na dobę w sumie
Kolonizacjologia - ebook/pdf
Kolonizacjologia - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 10
Wydawca: Goneta Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-63783-7-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> opowiadania
Porównaj ceny (książka, ebook (-9%), audiobook).

Miniatura literacka, opisująca powstanie nowej nauki o ekspansji kosmosu. Kolonizacjologia będzie miała różne działy, które będą miały za zadanie kształcić przyszłych eksploratorów kosmosu. Według autora podbój przestrzeni kosmicznej jest już tuż tuż. Powinniśmy się zatem do tego odpowiednio przygotować, kształcąc odpowiednio rzesze ludzi odpowiedzialnych za podbój galaktyk. Żeby robili to w sposób cywilizowany w oparciu o zdobyte dotychczas doświadczenia koegzystencji różnych nacji na Ziemi. Jego wizja jest jasna, świetlista, niczym nie zmącona. Pod warunkiem, że kolonizacjologia zdobędzie jak najwięcej zwolenników i że wszyscy zgodnie będą stosować się do litery nauki, jaką zdobędą na uczelniach.

Pan Garkowski jest autorem bardzo młodym, ale zdecydowanym w swoich działaniach. Łatwo nie ustępuje, szuka dróg realizacji samego siebie jako autora książek. Jest to tym ważniejsze dla rynku wydawniczego z powodu właśnie jego młodego wieku.

 

Goneta wydała już jedną miniaturę w 2011 roku pod tytułem „Konsumpcjonizm współczesny”. „Kolonizacjologia” jest drugą miniaturą e-booka wydaną we współpracy pana Garkowskiego i Gonety.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

K o l o n i z a c j o l o g i a to nauka koncentrująca się wokół ważnego w przyszłości zagadnienia, czyli k o l o n i z a c j i k o s m i c z n e j . Kosmiczne osadnictwo stanowić będzie jeden przyszłości z głównych kolonizacjologia, społeczno- humanistyczna i przyrodnicza — będzie kierunkiem wykładanym na studiach. epoki. W techniczna, elementów nauka Z nauki o kolonizacji kosmicznej wypływają trzy specjalizacje: — przyrodnicza — społeczno-humanistyczna — techniczna. przedmiot to Architektura technicznych. zainteresowania Będzie dopasowana do warunków panujących w środowisku zewnętrznym. w kolonizacjologów kosmosie specjalizujący się Kolonizacjolodzy, w ekonomicznych aspektach omawianej przeze mnie nauki, będą przykładowo uczyć się, jak kolonie mogą zarabiać, by samowystarczalnie funkcjonować.  
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kolonizacjologia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: