Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00322 006829 18476200 na godz. na dobę w sumie
Królewna Śnieżka - ebook/pdf
Królewna Śnieżka - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 9788378598268 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komiks i manga
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Chyba wszyscy znamy historię o Królewnie Śnieżce.

W dobie internetu, facebooka i wszechobecnych aplikacji, warto poznać wersję „Śnieżki” jakiej jeszcze nie było! Debiutancka, ilustrowana książka Magdaleny Śliwińskiej pokazuje jak w dzisiejszych czasach łatwo wpaść w sidła 'sieci' i zapomnieć o tym, co na prawdę daje nam w życiu szczęście.

Bajka nie tylko dla dzieci.

Magdalena Śliwińska - studentka Grafiki Warsztatowej w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Laureatka wielu konkursów plastycznych, m.in. 2 miejsce w 'Studenckim Obrazie Roku 2017', liczne wyróżnienia na 'Międzynarodowym Festiwalu Rysowania w Zabrzu', nagroda główna 'Pleneru malarskiego na Nikiszowcu'. Zajmuje się ilustracją, grafiką oraz malarstwem. Swoje inspiracje czerpie z otaczającego ją świata oraz relacji z najbliższymi. W wolnych chwilach uwielbia gotować, uprawiać jogę oraz zwiedzać świat.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Królewna ŚnieżkaMAGDALENA ŚLIWIŃSKADedykacja:Mojemu Kochanemu chłopakowi Łukaszowi, który pokazał mi co w życiu jest ważne.Tytuł: Królewna ŚnieżkaAutor: Magdalena ŚliwińskaKorekta tekstu: Marta WątrobskaWydawnictwo: e-bookowo.plISBN: 978-83-7859-826-8Książka wykonana w ramach pracowni Ilustracji na ASP w KatowicachProwadzący: mgr Karolina Kornek oraz dr Anna Machwic W pewnym mieście, całkowicie objętym strefą darmowego Wi-Fi, żyła sobie Zła Kocica. Całe dnie spędzała nad budowa-niem wirtualnej popularności, używa-jąc wszystkich znanych jej magicznych sztuczek, by zyskać tyle lajków, ile nie miał nikt przed nią. Zła Kocica osiągnęła swój cel, z dnia na dzień jej sława rosła. Codziennie rano brała do łapki smartfo-na i z uśmieszkiem powtarzała „Jabłko, Jabłko, powiedz przecie, kto jest najpo-pularniejszy w sieci?” i chichotała pod wąsikiem. Dalsza część książki dostępna w wersji pełnej.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Królewna Śnieżka
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: