Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00079 006995 19936841 na godz. na dobę w sumie
Kształtowanie wynagrodzeń - ebook/pdf
Kształtowanie wynagrodzeń - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 136
Wydawca: BL Info Polska Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-89537-42-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Wynagrodzenie jest zapłatą za wykonaną pracę. Spełnia jednak również funkcję marchewki, czyli motywuje do zwiększonego wysiłku. Jeśli pracownik będzie wiedział, co ma zrobić , aby uzyskać wyższe wynagrodzenie, najpewniej będzie on bardziej zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności i zwiększaniem efektywności. Aby stymulować takie myślenie, potrzebny jest indywidualny system wynagrodzeń.

KSZTAŁTOWANIE WYNAGRODZEŃ to praktyczny poradnik dla pracodawców i kadry kierowniczej, który podpowiada, jak stworzyć system wynagrodzeń, z którego zadowolony będzie zarówno pracodawca, jak i pracownicy. Książka opisuje metodę indywidualnego ustalania wynagrodzeń i sposób wprowadzenia jednego, kompleksowego systemu płac, który można stosować dla wszystkich pracowników w firmie. System ten uwzględnia różnice w zakresach obowiązków i wynikach pracy, i jednocześnie wspiera realizację celów i idei handlowej przedsiębiorstwa.

Jeśli uważasz, że ustalanie wynagrodzeń i przeprowadzanie rozmów ewaluacyjnych z pracownikami wcale nie jest takie proste, w tej książce znajdziesz rady, wskazówki i pomysły, które Ci to ułatwią.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Kształtowanie wynagrodzeń
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: