Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00138 007650 14243393 na godz. na dobę w sumie
Kumpel nr 12 (238) Grudzień 2018 - ebook/pdf
Kumpel nr 12 (238) Grudzień 2018 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 44
Wydawca: Aga Press Język publikacji: polski
ISBN: Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ilustrowany MIESIĘCZNIK edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci w wieku 6–10 lat. Na rynku od 2004 roku. Zawiera wyłącznie treści bezpieczne dla wieku – laureat Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. Pismo myślących dzieciaków i ich rodziców.

„Kumpel” nie jest przedrukiem pism zagranicznych, mówi o polskich realiach przyjaznym, literackim językiem. Proponuje mądrą rozrywkę, uczy przez zabawę, wspomaga rozwój czytelnika. Porusza tematykę aktualną i bliską czytelnikowi: dom, rodzeństwo, szkoła, rówieśnicy. Rozwija pasje, uświadamia potrzebę kontaktu z przyrodą i dbania o środowisko, zwierzaki, pomaga zrozumieć świat. Młody czytelnik otrzymuje pismo przygotowywane z myślą o nim, które jest przyjemnym uzupełnieniem szkolnej edukacji – poprzez zabawę tłumaczy zasady ortografii, gramatyki, matematyki, języka angielskiego. Jednocześnie pozwala rodzicowi śledzić postępy w opanowywaniu materiału. Tworzony we współpracy z fachowcami – pedagogami, psychologami, ludźmi zajmującymi się prawami dziecka i ucznia. Pozwala nadążyć za zmianami w systemie edukacji. Kształci kompetencje kluczowe, niezbędne w dalszej edukacji, w dobrym funkcjonowaniu w zmieniającej się rzeczywistości  i - w przyszłości - na rynku pracy.Zawartość (m.in.):

- Komiks „Ada, Junior i pies Pirat''

- Test kompetencji po III klasie z odpowiedziami

- Ty tu rządzisz – łamigłówki, zgadywanki, wydzieranki...

- Kumpel dobrze zorientowany – ciekawostki nie tylko ze świata przyrody

- Ortografia i matematyka, co z głowy nie umyka

- Zwierzakowo, czyli plakaty i ciekawostki o ulubieńcach dzieci

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pismo ciekawych świata dzieciaków I–III klasa Nr 12 (238) GRUDZIEŃ 2018 @magazynKUMPEL www.KUMPEL.com.pl Tytułowi patronuje Kapituła Orderu Uśmiechu cena 7,60 zł (w tym 8 VAT) G R U P A SPECJALNA WKŁADKA AŻ 70 NAGRÓD DO WYGRANIA! ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== WARTO NAS PRENUMEROWAĆ! Z PRENUMERATĄ ROCZNĄ ZA JEDYNE 82 zł WARTOŚCIOWA KSIĄŻKA W PREZENCIE ZAMAWIAJĄC PRENUMERATĘ „KUMPLA”, ZYSKUJESZ: niższą cenę niż w kiosku książkę w prezencie darmową dostawę egzemplarze zawsze wcześniej niż w kiosku JAK ZAMÓWIĆ? W tytule przelewu wpisz swoje dane oraz tytuł zamawianego czasopisma. ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== Policz, których zabawek jest najwięcej: misiów, lalek czy samochodów. . i w ó d o h c o m a s t s e j j e c ę w j a N : ź d e w o p d O i ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== 3 A teraz rysuj bez odrywania ręki. Który fragment pasuje? 1 4 2 5 3 6 . 3 r n t n e m g a r F : ź d e w o p d O i 4 ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw==
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kumpel nr 12 (238) Grudzień 2018
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: