Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00324 004417 14686871 na godz. na dobę w sumie
Kumpel nr 2 (240) LUTY 2019 - ebook/pdf
Kumpel nr 2 (240) LUTY 2019 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 44
Wydawca: Aga Press Język publikacji: polski
ISBN: Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ilustrowany MIESIĘCZNIK edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci w wieku 6–10 lat. Na rynku od 2004 roku. Zawiera wyłącznie treści bezpieczne dla wieku – laureat Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. Pismo myślących dzieciaków i ich rodziców.

„Kumpel” nie jest przedrukiem pism zagranicznych, mówi o polskich realiach przyjaznym, literackim językiem. Proponuje mądrą rozrywkę, uczy przez zabawę, wspomaga rozwój czytelnika. Porusza tematykę aktualną i bliską czytelnikowi: dom, rodzeństwo, szkoła, rówieśnicy. Rozwija pasje, uświadamia potrzebę kontaktu z przyrodą i dbania o środowisko, zwierzaki, pomaga zrozumieć świat. Młody czytelnik otrzymuje pismo przygotowywane z myślą o nim, które jest przyjemnym uzupełnieniem szkolnej edukacji – poprzez zabawę tłumaczy zasady ortografii, gramatyki, matematyki, języka angielskiego. Jednocześnie pozwala rodzicowi śledzić postępy w opanowywaniu materiału. Tworzony we współpracy z fachowcami – pedagogami, psychologami, ludźmi zajmującymi się prawami dziecka i ucznia. Pozwala nadążyć za zmianami w systemie edukacji. Kształci kompetencje kluczowe, niezbędne w dalszej edukacji, w dobrym funkcjonowaniu w zmieniającej się rzeczywistości  i - w przyszłości - na rynku pracy.Zawartość (m.in.):

- Komiks „Ada, Junior i pies Pirat''

- Test kompetencji po III klasie z odpowiedziami

- Ty tu rządzisz – łamigłówki, zgadywanki, wydzieranki...

- Kumpel dobrze zorientowany – ciekawostki nie tylko ze świata przyrody

- Ortografia i matematyka, co z głowy nie umyka

- Zwierzakowo, czyli plakaty i ciekawostki o ulubieńcach dzieci

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pismo ciekawych świata dzieciaków I–III klasa Nr 2 (240) LUTY 2019 Nowy, większy TEST dla klas III KOMIKS • GRA • PLAKATY • MALOWANKI Tytułowi patronuje Kapituła Orderu Uśmiechu cena 7,60 zł (w tym 8 VAT) G R U P A ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== RABAT I WARTOŚCIOWA KSIĄŻKA W PREZENCIE TYLKO Z PRENUMERATĄ ROCZNĄ „KUMPLA”! JAK ZAMÓWIĆ? ZAMAWIAJĄC PRENUMERATĘ „KUMPLA”, ZYSKUJESZ: niższą cenę niż w kiosku książkę o wartości 39,90 zł w prezencie darmową dostawę egzemplarze bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej PRENUMERATA ROCZNA Z KSIĄŻKĄ ZA JEDYNE 82 zł ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== Znajdź na rysunku 3 łopaty do śniegu, 4 rękawiczki w kropki, 4 szaliki w paski oraz 5 czapek z pomponami. Za każdym razem, gdy Ci się uda, postaw plusik w zielonym okienku obok tej rzeczy. ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== 3 Ada uczy się jeździć na nartach. Zjedzie jedną z tych tras. Tą, na której suma liczb wynosi 35. Która to trasa: A, B, C czy D? 4 ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== l . ) a n o e i z ( C a s a r T : ź d e w o p d O i
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kumpel nr 2 (240) LUTY 2019
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: