Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00451 007003 14670394 na godz. na dobę w sumie
Kumpel nr 4 (242) KWIECIEŃ 2019 - ebook/pdf
Kumpel nr 4 (242) KWIECIEŃ 2019 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 44
Wydawca: Aga Press Język publikacji: polski
ISBN: Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ilustrowany MIESIĘCZNIK edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci w wieku 6–10 lat. Na rynku od 2004 roku. Zawiera wyłącznie treści bezpieczne dla wieku – laureat Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. Pismo myślących dzieciaków i ich rodziców.

„Kumpel” nie jest przedrukiem pism zagranicznych, mówi o polskich realiach przyjaznym, literackim językiem. Proponuje mądrą rozrywkę, uczy przez zabawę, wspomaga rozwój czytelnika. Porusza tematykę aktualną i bliską czytelnikowi: dom, rodzeństwo, szkoła, rówieśnicy. Rozwija pasje, uświadamia potrzebę kontaktu z przyrodą i dbania o środowisko, zwierzaki, pomaga zrozumieć świat. Młody czytelnik otrzymuje pismo przygotowywane z myślą o nim, które jest przyjemnym uzupełnieniem szkolnej edukacji – poprzez zabawę tłumaczy zasady ortografii, gramatyki, matematyki, języka angielskiego. Jednocześnie pozwala rodzicowi śledzić postępy w opanowywaniu materiału. Tworzony we współpracy z fachowcami – pedagogami, psychologami, ludźmi zajmującymi się prawami dziecka i ucznia. Pozwala nadążyć za zmianami w systemie edukacji. Kształci kompetencje kluczowe, niezbędne w dalszej edukacji, w dobrym funkcjonowaniu w zmieniającej się rzeczywistości  i - w przyszłości - na rynku pracy.Zawartość (m.in.):

- Komiks „Ada, Junior i pies Pirat''

- Test kompetencji po III klasie z odpowiedziami

- Ty tu rządzisz – łamigłówki, zgadywanki, wydzieranki...

- Kumpel dobrze zorientowany – ciekawostki nie tylko ze świata przyrody

- Ortografia i matematyka, co z głowy nie umyka

- Zwierzakowo, czyli plakaty i ciekawostki o ulubieńcach dzieci

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pismo ciekawych świata dzieciaków I–III klasa Tytułowi patronuje Nr 4 (242) KWIECIEŃ 2019 Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu cena 7,60 zł (w tym 8 VAT) G R U P A KOMIKS • MALOWANKI • ZWIERZAKI • PLAKATY ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== RABAT I WARTOŚCIOWA KSIĄŻKA W PREZENCIE TYLKO Z PRENUMERATĄ ROCZNĄ „KUMPLA”! JAK ZAMÓWIĆ? ZAMAWIAJĄC PRENUMERATĘ „KUMPLA”, ZYSKUJESZ: niższą cenę niż w kiosku książkę o wartości 29,99 zł w prezencie (jedna z dwóch do wyboru*) darmową dostawę egzemplarze bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej * w przypadku niewskazania książki wysyłana jest losowo wybrana ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== PRENUMERATA ROCZNA Z KSIĄŻKĄ ZA JEDYNE 82 zł 1 3 2 4 Dorysuj na każdym rysunku brakujące elementy, tak aby wszystkie wyglądały identycznie. i l i , i k n e k u s d o i k e z s . 2 u k n u s y r a n , a k n ś o g e j u k a r b . 1 u k n u s y r a N : ź d e w o p d O ł i . k e d z a w g h c e z r t – . 4 a n a , k e t u n u w d . 3 u k n u s y r a n i ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== 3 Junior ma teraz WF i ćwiczy bieg przez płotki. Przyłóż ołówek do punktu START i zamknij oczy. Bez otwierania oczu narysuj bieg Juniora przez płotki. START 4 ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== Odpowiedź: Było 5 płotków. Po dostawieniu będzie 8 płotków. (5 + 3 = 8)
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kumpel nr 4 (242) KWIECIEŃ 2019
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: