Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00113 006120 13650116 na godz. na dobę w sumie
Kumpel nr 8 (234) SIERPIEŃ 2018 - ebook/pdf
Kumpel nr 8 (234) SIERPIEŃ 2018 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 44
Wydawca: Aga Press Język publikacji: polski
ISBN: Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ilustrowany miesięcznik edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci w wieku 6–10 lat. Na rynku od 2004 roku. Zawiera wyłącznie treści bezpieczne dla wieku – laureat Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. Pismo myślących dzieciaków i ich rodziców.

„Kumpel” nie jest przedrukiem pism zagranicznych, mówi o polskich realiach przyjaznym, literackim językiem. Proponuje mądrą rozrywkę, uczy przez zabawę, wspomaga rozwój czytelnika. Porusza tematykę aktualną i bliską czytelnikowi: dom, rodzeństwo, szkoła, rówieśnicy. Rozwija pasje, uświadamia potrzebę kontaktu z przyrodą i dbania o środowisko, zwierzaki, pomaga zrozumieć świat. Młody czytelnik otrzymuje pismo przygotowywane z myślą o nim, które jest przyjemnym uzupełnieniem szkolnej edukacji – poprzez zabawę tłumaczy zasady ortografii, gramatyki, matematyki, języka angielskiego. Jednocześnie pozwala rodzicowi śledzić postępy w opanowywaniu materiału. Tworzony we współpracy z fachowcami – pedagogami, psychologami, ludźmi zajmującymi się prawami dziecka i ucznia. Pozwala nadążyć za zmianami w systemie edukacji. Kształci kompetencje kluczowe, niezbędne w dalszej edukacji, w dobrym funkcjonowaniu w zmieniającej się rzeczywistości  i - w przyszłości - na rynku pracy.Zawartość (m.in.):

- Komiks „Ada, Junior i pies Pirat''

- Test kompetencji po III klasie z odpowiedziami

- Ty tu rządzisz – łamigłówki, zgadywanki, wydzieranki...

- Kumpel dobrze zorientowany – ciekawostki nie tylko ze świata przyrody

- Ortografia i matematyka, co z głowy nie umyka

- Zwierzakowo, czyli plakaty i ciekawostki o ulubieńcach dzieci

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pismo ciekawych świata dzieciaków I–III klasa Nr 8 (234) SIERPIEŃ 2018 @magazynKUMPEL www.KUMPEL.com.pl cena 7,60 zł (w tym 8 VAT) Tytułowi patronuje: G R U P A ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== SPECJALNA AKCJA: stwórz własny wynalazek KOMIKS g KONKURS g PLAKATY g MALOWANKI ✓ ✓ ✓ ✓ ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== Znajdź wyspę skarbów. Płyń statkiem według wskazówek. Postaw X na wyspie, do której dotrzesz. ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== 3 Odczytaj zaszyfrowaną wiadomość. Skarb jest ukryty w tej jaskini. Żeby się tam dostać, musisz przejść przez rozpadlinę. Bezpieczne są tylko te kamienie, na których są samogłoski. 4 ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw==
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kumpel nr 8 (234) SIERPIEŃ 2018
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: