Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00143 003530 18771549 na godz. na dobę w sumie
Lubelska masakra kotem podwórkowym - ebook/pdf
Lubelska masakra kotem podwórkowym - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: RW 2010 Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-359-885-3 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna >> współczesna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Obłędna powieść, w której fikcja miesza się z rzeczywistością, a jedyne czego można być pewnym to ciągłe niespodzianki. Czy jesteś gotów na to, by wejść w zakręcony świat Darka?

Dariusz jest nastoletnim pisarzem. Ma głowę pełną marzeń, ale też kompleksów. Spotkanie z bratem w jednej z lubelskich kawiarni staje się dla niego początkiem obłędnej przygody. Oczywiście gra idzie o miłość, bo o cóż innego warto walczyć? Na drodze chłopaka staje zakonnica i wielki gość w białym kapeluszu, przy którym Kuba Rozpruwacz to niewinna pensjonarka. Darek otrzymuje od tajemniczej pary propozycję nie do odrzucenia. Rozróba ma szeroki zasięg. W sprawę zamieszani są faszyści, elfy, agenci służb, zombie, centaury, młodociani czarodzieje, fanatycy religijni i wielu innych. A że na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone, wolno używać nawet kotów. Acz potem można tego żałować.
Darek w swoich literackich fantazjach zawsze zdobywa ukochaną Basię i triumfuje nad znienawidzonym nauczycielem. Czy będzie jednak umiał stawić czoła swoim lękom, przemierzając wraz z bandą odmieńców iście kafkowski świat, gdzie trzeba zabijać, by przetrwać, i wciąż od nowa unikać śmierci?
Czytelniku, jeżeli wierzysz w swoje poczucie humoru, czytaj i daj postaciom tej niezwykłej, szalonej powieści szansę na lepsze życie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Lubelska masakra kotem podwórkowym
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: