Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00274 007342 20984314 na godz. na dobę w sumie
Majami. Zły pies - ebook/epub
Majami. Zły pies - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 224
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 9788381238366 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dokument, literatura faktu, reportaże >> literatura faktu
Porównaj ceny (książka, ebook (-23%), audiobook).

Rozmowa z najsłynniejszym polskim policyjnym przykrywkowcem.

Janek Fabiańczyk, pierwowzór słynnego Majamiego z 'Pitbulla' Patryka Vegi, to przykrywkowiec, czyli człowiek z najbardziej elitarnej i najbardziej tajemniczej formacji w polskiej policji. Jako agent przykrywkowy wszedł w struktury gangu mokotowskiego i przyczynił się do jego rozbicia. Jako oficer kryminalny w komendzie stołecznej rozpracował brutalnego bandytę, który zasłynął tym, że swoje ofiary przypalał żelazkiem

Za przekroczenie uprawnień trafił do więzienia z wyrokiem wyższym niż zatrzymany przez niego przestępca. Bo w spotkaniach z gangsterami był brutalny i bezkompromisowy. A w więzieniu gliniarz ma gorzej od pedofilów.

Jak cienka jest granica między dobrym policjantem i złym psem? Kogo nie toleruje się w polskiej policji? Jak wygląda życie gliny po drugiej stronie więziennych murów?

Niecenzurowana opowieść jednego z najskuteczniejszych policjantów w Polsce.

Artur Górski dziennikarz, pisarz, autor bestsellerowej rozmowy z Jarosławem Sokołowskim 'Masa o kobietach polskiej mafii', nagrodzonej Bestsellerem Empiku 2014 w kategorii literatura faktu, kolejne tomy 'Masa o pieniądzach polskiej mafii', 'Masa o porachunkach polskiej mafii', 'Masa o bossach polskiej mafii', 'Masa o kilerach polskiej mafii', 'Masa o żołnierzach polskiej mafii', 'Masa o życiu świadka koronnego' i 'Masa o procesie polskiej mafii' przez wiele miesięcy podbijały listy bestsellerów. W 2017 roku udało mu się w formie książki doprowadzić do spotkania nieprzejednanych wrogów Moniki Banasiak i Jarosława Sokołowskiego, i tak powstała bestsellerowa rozmowa 'Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz'. Poza tym napisał wiele powieści sensacyjnych, m.in. 'Gucci Boys', 'Al Capone w Warszawie', 'Zdrada Kopernika', oraz pozycji z gatunku non-fiction: 'Świat tajnych służb', 'Gang i Pięść Dawida'. Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Twórca magazynu 'Focus Śledczy'.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:



Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Majami. Zły pies
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: