Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00258 001479 12927624 na godz. na dobę w sumie
Manipulacja, perswazja czy magia? - ebook/pdf
Manipulacja, perswazja czy magia? - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Złote Myśli Język publikacji: polski
ISBN: 9788375822946 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Manipulacja, perswazja czy magia?

A może po prostu 'codzienność'?

Moc myśli i słów ma ogromny wpływ na Twoje życie, Twoje poglądy i zachowanie. Możesz się nie zgadzać z tym, co teraz powiem, ale jesteś sterowany niczym marionetka, ktoś pociąga za sznurki, a Ty tańczysz jak Ci zagrają. Kupujesz rzeczy, które nie są Ci do niczego potrzebne, dajesz się wmanewrować w kłopotliwe sytuacje towarzyskie itd. I wielokrotnie uważasz, że to Twoje własne poglądy, Twoje własne zachowania!

Słowa i myśli mają wręcz magiczną moc! Oprócz tego, że niosą informację, to jeszcze działają niczym katalizatory, wywołując stany emocjonalne i obrazy w umyśle. Za pomocą słów można w znaczny sposób wpływać na zachowanie człowieka, manipulując nim w ten sposób, że nawet tego nie zauważy!

Poznając techniki manipulacji, nauczysz się bronić przed nimi. Poznaj je, zanim ktoś Cię „wrobi” w niekorzystną dla Ciebie sytuację, wyprzedź go!

Dzięki publikacji „Manipulacja, perswazja czy magia?”:

* Dowiesz się, co to jest autohipnoza, sugestia, psychomanipulacja i nauczysz się nie tylko przed nimi bronić, ale także poznasz podstawowe techniki ich użycia.

* Nauczysz się też manipulować innymi ludźmi i umiejętnie, niedostrzegalnie sprawiać, by działali według Twojego planu. W żadnym wypadku nie wykorzystuj tej wiedzy do niecnych celów. To zawsze obróci się przeciwko Tobie.

* Dowiesz się także, jak z korzyścią dla siebie i innych wykorzystać tę wiedzę, aby Twoje życie uległo diametralnej zmianie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Manipulacja, perswazja czy magia?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: