Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00234 006216 13650788 na godz. na dobę w sumie
Mój na zawsze - ebook/epub
Mój na zawsze - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 416
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788379436378 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Przesiąknięta tajemnicą, pasjonująca i szelmowska powieść o kobiecie dokonującej rozrachunku z błędami przeszłości, dorównująca największym dokonaniom Anne Tyler, Elizabeth Berg czy Alice Sebold.

Carmen jest matką trójki dzieci i żoną mężczyzny, któremu życzy śmierci. Kiedy jednak go traci, odkrywa, że jest w nim zakochana. Wkrótce dowiaduje się, że i jej życiu grozi niebezpieczeństwo.  W tych burzliwych okolicznościach Carmen rozpamiętuje wybory, których dokonała w młodości i które przesądziły o tym, że stała się tym, kim jest: żyjącą w dostatku żoną, matką dziecka z zespołem Downa,  bezkompromisową przyjaciółką.

W swej urzekającej książce Bauer poświęca wiele uwagi poczuciu wyobcowania, obowiązku i litości, niszczących małżeńskie szczęście. Kreśli portret zranionej przez życie kobiety, która musi sobie poradzić z nagromadzonym przez długie lata żalem.

“Publishers Weekly”

Triumf znakomitego pisarstwa

“The Washington Post”

Napisana w stylu przywołującym na myśl dzieła Anne Tyler, historia młodzieńczych błędów i ich konsekwencji w dorosłym życiu, lecz także kobiecej walki ze śmiertelną chorobą

„Booklist”

Ann Bauer jest autorką powieści  A Wild RideUp the Cupboard, uznanej przez 'Minneapolis Star Tribune' i 'Providence Journal' za najlepszą powieść 2005 roku, oraz współautorką kulinarnego pamiętnika Damn Good Food. Jej eseje ukazują się na łamach 'The New York Times', 'The Washington Post', 'Elle', 'Redbook' i 'The Sun'. Mieszka w Minneapolis.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Mój na zawsze
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: