Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00338 006074 14695339 na godz. na dobę w sumie
Nasze szczęśliwe dni - ebook/epub
Nasze szczęśliwe dni - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Znak Język publikacji: polski
ISBN: 9788324023851 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> romans
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
'Idealna powieść dla fanów 'Służących' Kathryn Stockett i Pamiętnika Nicholasa Sparksa Kiedy Isabelle miała siedemnaście lat, zakochała się wbrew rodzinie i panującym zwyczajom. W latach 30. XX wieku takie uczucie było nie tylko zakazane, ale i niebezpieczne. Isabelle jednak nie chciała kierować się rozsądkiem. Robert był miłością jej życia. Teraz, po latach, Isabelle musi powrócić w rodzinne strony. W podróży towarzyszy jej fryzjerka Dorrie. W miarę jak kobiety coraz bardziej się zaprzyjaźniają, Isabelle wyjawia tajemnice ze swojej młodości...'
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:



Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Nasze szczęśliwe dni
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: