Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00387 007197 19929108 na godz. na dobę w sumie
Nauka szczęścia - ebook/pdf
Nauka szczęścia - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Złote Myśli Język publikacji: polski
ISBN: 9788377012086 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czy szczęścia można się nauczyć?

Większość ludzi uważa, że szczęście przychodzi przypadkiem i do losowo wybranych osób. O tych, którym się powodzi, mówimy, że są „w czepku urodzone”. Tymi myślami i porównaniami unieszczęśliwiamy samych siebie, ponieważ skupiamy się na tym, czego NIE POSIADAMY. Prawda jest taka, że szczęście nie jest czymś, co jest nam dane. Jest to coś, na co można PRACOWAĆ.

Wszyscy chcemy być szczęśliwi, często do końca nie znając znaczenia tego słowa wytrychu, za którym może się kryć tak wiele. Przyznam, że z dystansem podchodzę do takich publikacji, gdyż ciągle sama poszukuję swojej definicji szczęścia i często, czytając takie poradniki, mam wrażenie, że ktoś mnie, delikatnie mówiąc, nabiera. Z tą książką jest inaczej. Zapewne wynika to z faktu, że autorka jest coachem.

Nie stara się czytelnikowi 'wcisnąć' gotowych recept i nie przypisuje sobie monopolu na wiedzę, jak to upragnione szczęście osiągnąć. Wręcz odwrotnie. Próbuje udowodnić, że osiągnięcie szczęścia, czymkolwiek by ono nie było, to owoc systematycznej i ciężkiej pracy nad swoją osobowością. Stojąc z boku, cichym i wyważonym głosem podpowiada nam, na co zwrócić uwagę w swoim życiu oraz jak pokierować naszym myśleniem, codziennym „byciem”, by żyło się nam pełniej, lżej i w zgodzie z samym sobą. - Anna Zalewska, historyk sztuki, kurator wystaw

Od autorki:

Czasem  nie znamy odpowiednich mechanizmów, nie mamy wyrobionych nawyków szczęścia, nie znamy wielu metod, które mogłyby nam pomóc w drodze do naszego celu. Z tego właśnie względu zdecydowałam się na tę publikację — by dostarczyć NAUKOWYCH METOD, ułatwiających nam naszą drogę ku szczęściu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Nauka szczęścia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: