Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00183 003764 18669693 na godz. na dobę w sumie
Niewidzialna wojna o twoje życie - ebook/epub
Niewidzialna wojna o twoje życie - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 416
Wydawca: Wydawnictwo Bogulandia (SEB Stanisław Bogulak) Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-63097-19-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Niewidzialna wojna o Twoje życie odsłania wypróbowane biblijne zasady walki duchowej, opisuje niezwykłe przeżycia i doświadczenia, demaskuje sposoby działania szatana, a także pokazuje jak unikać demonicznego wpływu i jak go usunąć. Oto niektóre z omawianych w niej tematów: Biblijne zasady zdrowia, Niebezpieczeństwa niekonwencjonalnych terapii, Fałszywe uzdrowienia, Dlaczego nie wszyscy zostają uleczeni?, Czemu Bóg toleruje zło?, Czy chrześcijanie mogą być zdemonizowani?, Przyczółki i bastiony Szatana, Przyczyny i symptomy zdemonizowania, Ochrona przed demonami, Posługa uwalniania, Hierarchia królestwa ciemności, Klątwy ciążące na narodach, Duchowa walka o miasta, Orędownictwo i spacery modlitewne.
Czytelnik otrzymuje książkę nader potrzebną i napisaną z ogromną wnikliwością. Wśród szerzącej się niewiary w istnienie szatana oraz przekonania o możliwości naukowego wyjaśnienia wszelkich zaburzeń psychicznych, praca dr. Alfreda Palli pozwala: dostrzec wyjaśnienie wielu niewytłumaczalnych zjawisk, spojrzeć z perspektywy Nieba na dobiegającą kresu historię wielkiego boju dobra ze złem, umocnić wiarę, ożywić nadzieję, głębiej doświadczyć i odwzajemnić miłość.


Alfred Palla — pisarz, teolog, biblista i podróżnik. Studiował w Pedagogicznym Studium Technicznym w Gliwicach, w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie oraz na Andrews University w stanie Michigan, a doktoryzował się w Fuller Theological Seminary w Kalifornii. Napisał między innymi:  Sukces w twoich rękachPoznaj swoją osobowość i dary duchowe, Radość mimo trudności, Skarby Świątyni, Sekrety Biblii, Całun Turyński: wielka historia czy wielka mistyfikacja?, Mądrostarożytnych, Kod Leonarda da Vinci: fakt czy fikcja?.


Z książką tą powinien zapoznać się każdy, komu nieobca jest poważna refleksja nad życiem.

- dr n. med. Jacek Matter

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Niewidzialna wojna o twoje życie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: