Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00840 011294 16908766 na godz. na dobę w sumie
Nocarz - ebook/epub
Nocarz - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Fabryka Słów Język publikacji: polski
ISBN: 9788379641055 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> opowiadania
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Pierwszy tom „Tajnych akt Vespera”! Jeśli myślałeś, że wampiry nie istnieją, zobacz, jak bardzo się myliłeś...

Praca w służbach specjalnych niektórych może pociągać, innych odstraszać. Wiadomo – stres, narażanie życia i jeszcze obowiązek, który każe trzymać język za zębami. Nie jest łatwo. Ale dla innych to sposób na życie. Dzięki ciągłej dawce adrenaliny we krwi czują, że istnieją. Taką drogę wybrał Jerzy Arlecki. Służbie dla Ojczyzny gotowy był poświęcić wszystko. Dostał nowe życie, nową tożsamość, nową misję. Trafił do tajnej jednostki ABW, która pod przykrywką standardowych działań, zajmowała się walką z renegatami – groźnym rodem wampirów. Stosując coraz nowsze i brutalniejsze metody renegaci pozyskiwali świeży, życiodajny pokarm i niebezpiecznie szybko powiększali swoje szeregi. Vesper stanął przed wyborem: ile można poświęcić dla obrony innych, ofiarować własne życie? A co będzie, jeśli wówczas sam zostanie wampirem?

„Nieumarli krwiopijcy, jakich dotąd nie widziałem. W tle ABW, walki o transporty krwi, tajne służby i działania specjalne opisane przez autorkę z zastanawiającą kompetencją. Nie chciałbym znaleźć się po niewłaściwej stronie jej glocka...” – Jarosław Grzędowicz, autor „Pana Lodowego Ogrodu”.

„To jest najbardziej niekobieca kobieca literatura na świecie!!! Na dodatek zaprawiona jakimś silnie uzależniającym narkotykiem...” – Anja Orthodox, wokalistka zespołu Closterkeller.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Nocarz
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: