Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00364 008346 18420690 na godz. na dobę w sumie
Po prostu Access 2003 PL - książka
Po prostu Access 2003 PL - książka
Autor: Liczba stron: 260
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7361-407-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> bazy danych >> access
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Microsoft Access 2003 -- składnik pakietu Microsoft Office 2003 -- to niezwykle popularny program służący do tworzenia i obsługi baz danych. Możesz go używać do przechowywania, porządkowania i analizowania informacji o ludziach, miejscach i zdarzeniach dotyczących Twojego życia. Jest on wykorzystywany przez ludzi biznesu, naukowców, handlowców i tych wszystkich, którzy w swojej pracy potrzebują dostępu do dużych zbiorów danych. Access ułatwia ich wprowadzanie, wyszukiwanie potrzebnych informacji; potrafi też przedstawić wybrany zestaw informacji w formie atrakcyjnych raportów wzbogaconych o różnego rodzaju wykresy.

Dla osoby pragnącej w krótkim czasie opanować obsługę popularnego Accessa nie ma lepszej książki niż 'Po prostu Access 2003 PL'. Access różni się od innych systemów bazodanowych wizualnym projektowaniem tabel, kwerend i raportów. Książkę z serii 'Po prostu' wyróżniają podobne cechy: przystępność oraz wizualny, opierający się na licznych ilustracjach i zrzutach ekranowych sposób przedstawiania materiału.

Książka omawia:

Książka przeznaczona jest dla osób swobodnie posługujących się systemem Windows, ale nie mających do tej pory styczności z tematyką baz danych. 'Po prostu Access 2003 PL' to ograniczona do niezbędnego minimum dawka teorii i mnóstwo praktycznych wskazówek, dzięki którym wykonasz swoją pracę szybko i bez kłopotów.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Po prostu Access 2003 PL
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: