Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00279 006263 18444816 na godz. na dobę w sumie
Po prostu FrontPage 2002/XP PL - książka
Po prostu FrontPage 2002/XP PL - książka
Autor: Liczba stron: 376
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7197-659-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> webmasterstwo >> frontpage
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
FrontPage 2002, sprzedawany jako samodzielny program lub jako składnik pakietu Microsoft Office XP Professional Edition lub Microsoft Office XP Developer Edition, jest wyposażony w narzędzia do tworzenia witryn internetowych w szybki i prosty sposób. Jedną z zalet tego programu jest to, że zamiast tworzyć strony internetowe bezpośrednio w HTML-u (HyperText Markup Language), autor witryny korzysta z menu i poleceń znanych z innych programów firmy Microsoft, takich jak Word, Excel i PowerPoint.

FrontPage 2002 pozwala zaprojektować strukturę nawigacyjną witryny internetowej, stworzyć strony potrzebne do wypełnienia tej struktury, dodać multimedia i składniki dynamiczne ożywiające strony internetowe, a także wysłać witrynę internetową do serwera, aby opublikować ją w Internecie. Office XP, do którego należy FrontPage 2002, rozpoznaje HTML -- podstawowy format wykorzystywany do tworzenia stron internetowych -- równie łatwo jak swoje własne formaty. FrontPage 2002 posiada zatem narzędzia do umieszczania dokumentów tego pakietu bezpośrednio na stronach internetowych.

Dzięki tej książce szybko zdobędziesz wprawę w posługiwaniu się programem FrontPage 2002, dzięki czemu łatwo zaprojektujesz i opublikujesz własne strony WWW.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Po prostu FrontPage 2002/XP PL
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: