Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00063 007633 15713002 na godz. na dobę w sumie
Polowanie na prezydenta - ebook/epub
Polowanie na prezydenta - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Bukowy Las Język publikacji: polski
ISBN: 9788380740044 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży >> młodzieżowe >> powieści przygodowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Nastał czas łowów… Chłopiec musi upolować w lesie zwierzynę, a prezydent uciec przed terrorystami. Czy zwiększą swoje szanse na przetrwanie, gdy połączą swoje siły?

Uzbrojony tylko w łuk, trzynastoletni Oskari z duszą na ramieniu wyrusza do mroźnej puszczy w swej ojczystej Finlandii, by zgodnie z odwieczną tradycją przejść próbę męstwa. Jednak zamiast tropić zwierzę, które mógłby upolować, natrafia na płonący samolot Air Force One.
Samolot z prezydentem Stanów Zjednoczonych na pokładzie został zestrzelony przez terrorystów, którzy teraz chcą go schwytać. Czy trzynastolatek może mu pomóc? A nawet jeśli chłopiec i najpotężniejszy człowiek świata zdołają umknąć prześladowcom, to czy uda im się przetrwać w dzikiej puszczy?

„Losy młodego myśliwego i prezydenta USA splatają się w ekscytującej opowieści o przetrwaniu pośród dziczy. Pełnokrwista książka przygodowa dla nastolatków, pełna dramatycznych pościgów i dzikiej przyrody” – „Film”

„Potrafiłbyś przetrwać w puszczy? A gdybyś do tego musiał o kogoś tam się troszczyć? O naprawdę ważną osobę? Aha, i gdybyście obaj mieli na karku sporą bandę zbirów?
Zafascynowała mnie ta pełna akcji opowieść o śmiertelnie niebezpiecznej przygodzie w Finlandii – po otrzymaniu wspaniałego scenariusza Jalmariego Helandera i Petriego Jokiranty, poprosiliśmy Dana Smitha, by dał postaciom filmu i ich historii życie na stronach powieści. Wyszedł z tego wybuchowy thriller, którego nie będziesz mógł odłożyć nawet po to, by zaczerpnąć tchu... Uważaj!” – Barry Cunningham, odkrywca Harry'ego Pottera

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Polowanie na prezydenta
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: