Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00519 008931 18403378 na godz. na dobę w sumie
Praktyczny kurs Delphi - książka
Praktyczny kurs Delphi - książka
Autor: Liczba stron: 400
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7361-013-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> programowanie >> delphi - programowanie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Tomasz Sadowski, autor wielokrotnie wznawianego, podręcznika 'Praktyczny kurs Turbo Pascala', zaprasza Cię tym razem do krainy Delphi. Delphi to system szybkiego tworzenia aplikacji (RAD), w którym programy w dużym stopniu buduje się z gotowych komponentów. O ile Turbo Pascal używany jest głównie w dydaktyce informatyki, o tyle Delphi jest stale rozwijanym i szeroko rozpowszechnionym środowiskiem programistycznym, łączącym przejrzystość ObjectPascala z przyjaznym interfejsem Windows. Być może niektóre z programów używanych przez Ciebie na co dzień zostały napisane właśnie w Delphi.

Książka 'Praktyczny kurs Delphi' napisana jest żywym, przystępnym językiem. Położono w niej nacisk raczej na praktykę niż teorię, i dlatego to wspaniałe wprowadzenie w programowanie dla osób, które wcześniej nie zetknęły się z tą tematyką. Już po przeczytaniu kilku stron będziesz mógł napisać pierwszy program!

Dzięki książce poznasz:

Po lekturze 'Praktycznego kursu Delphi' przekonasz się, że pisanie profesjonalnych aplikacji nie jest tak trudne, jak by się mogło wydawać. Przekonasz się również, że książki poświęcone programowaniu nie muszą być nudną i przepełnioną niezrozumiałą techniczną terminologią lekturą. Ta książka nauczy Cię programować w Delphi -- możesz być tego pewien.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Praktyczny kurs Delphi
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: