Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00136 006992 14072084 na godz. na dobę w sumie
Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku - ebook/pdf
Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: INFOR Język publikacji: polski
ISBN: 9788365789440 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> inne
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Pozycja rekomendowana przez : Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development (PSTD.

Na 256 stronach znajdą Państwo najciekawsze studiów przypadku z dziedziny zarządzania firmą szczególnie w kontekście zarządzania kapitałem ludzkim. Wybór artykułów pochodzi z czasopisma „Personel i Zarządzanie”.

Praktyki HRM to pozycja nie tylko dla działów HR, lecz także dla menedżerów, którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z doradców ds. personalnych. Dzieje się tak w małych i średnich przedsiębiorstwach, w których często nie ma wykwalifikowanego specjalisty z obszaru HR.

Każda Firma musi wypracować własne narzędzia i metody postępowania w newralgicznych dla niej obszarach, lecz praktyki innych firm działających na polskim rynku mogą stanowić dla nich inspirację i pomóc w tworzeniu własnych rozwiązań.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Spis treści Wstęp Rozdział 1. Employer branding Realizacja projektu wizerunkowego w firmie NEUCA Budowanie wizerunku pracodawcy w firmie Mondelēz International w Polsce Rozdział 2. Rekrutacja i adaptacja pracowników Program adaptacyjny w Grupie Żywiec Rekrutacja pracowników w firmie AmRest Rekrutacja na pełnych obrotach w firmie Atos Zaproszenie na pokład, czyli rekrutacja w firmach Pwc i Intel Rozdział 3. Budowanie zaangażowania Kurs na zaangażowanie w firmie Heinz Przepis na zaangażowanie pracowników w firmie Danone Programy motywacji pracowników w PKN Orlen i ING Banku Śląskim Zaangażowanie pracowników w zmiany w Banku Zachodnim WBK Rozdział 4. Kultura organizacyjna Cztery wymiary kultury organizacyjnej w Blue Media Od kultury korporacji do kultury przedsiębiorczości w firmie Wedel 5 9 15 23 28 35 42 51 59 64 69 77 83 Rozdział 5. Rozwój pracowników Drogowskaz do kariery w McDonald’s 93 Rozwój kariery w MTU Aero Engines Polska i Raiffeisen Polbanku 98 Rozwój przywództwa w Grupie PZU 104 109 Udany program dla sukcesorów w Tchibo Rozdział 6. Wartościowanie i wynagradzanie Wartościowanie stanowisk w firmie Exalo Drilling SA Wartościowanie stanowisk w Urzędzie m.st. Warszawy Ewolucja wynagradzania i premiowania w Hochland Polska Rozdział 7. Restrukturyzacja Restrukturyzacja w firmie Siemens Restrukturyzacja w firmie Zelmer Rozdział 8. Outplacement Oryginalny outplacement w firmie Orange Polska Niebezpieczne gwarancje zatrudnienia w ISD Huta Częstochowa Rozdział 9. Zarządzanie Zarządzanie przez cele w Mleczarni Turek i Avon Polska Transformacja funkcji HR w firmie RBS Polska Firma bez szefa w KB Folie Polska Rozdział 10. Zarządzanie efektywnością Kultura innowacji w Panasonic Polska Koła jakości w Sanden Manufacturing Poland Zarządzanie wynikami w firmie Philip Morris International Wskaźniki efektywności zarządzania kapitałem ludzkim w Elektrobudowie SA Rozdział 11. Zarządzanie wiedzą Sesje wiedzy w DHL Parcel Zarządzanie kompetencjami i wiedzą w Grupie Hortex Przekazywanie wiedzy w PGNiG Termika SA Rozdział 12. Zarządzanie zmianą Od konfliktu do współpracy w firmie Chung Hong Electronics Poland Rola menedżerów w procesie zmian w MDS Polska Team coaching w procesie zmiany w Grupie Topex 117 124 130 137 143 151 156 165 171 179 187 194 200 205 213 220 229 237 243 249
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: