Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00869 009111 20905400 na godz. na dobę w sumie
Rojbry, cierczki i spacnioki - ebook/pdf
Rojbry, cierczki i spacnioki - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 120
Wydawca: Vestige Company Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3936-1945-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poezja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
W tomie czeka na Czytelnika ponad setka miniaturowych wierszy, drobnych impresji, fraszek, radosnych aforyzmów i niekonwencjonalnych haiku. To świetna pozycja dla tych, którzy w poezji szukają swobody i swawoli, radości i witalności. Nie inaczej.
Zawarte w tomiku wiersze nie obnażają rzeczywistości, nie wyśmiewają jej. Są bardziej jak szeroki uśmiech kogoś, kogo nieświadome między-zębie wskazuje na wcześniejszy kontakt z zacnie umakowanym precelkiem. Tak, to doskonałe porównanie. A więc - ku radości, hejżeho!
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

ISBN: 978-83-936194-5-0 Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Unported License. Wydanie pierwsze 2013 zapłacz nad kopaczką chwasty ją porwały i gryzą w Hadesie nad waśniami opowieść ulicznego bajarza ktoś mu zazdrości pelikana w ustach nie mogą się poruszyć na obrazie Rembrandta ścięgna i facjaty rolki w wódeczce świetnie się bawią jeżdżąc po studentach to wszystko jest farsa zapłakała śmiechem padlina Baudelaire’a pies to organizm z przewagą pęcherza poeta to słowa niemożność w postaci człowieka kolano co zdarte szukając klęcznika płonęło ze wstydu ah, gdyby tak Ono śpiewała jak Bono... jedne dziewczęta radosne i głośne inne odwrotnie cichutkie i sprośne od dawna powtarzam ci panie Kotlecie zjem tylko panierkę bo jestem na diecie
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Rojbry, cierczki i spacnioki
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: