Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00078 007344 20324730 na godz. na dobę w sumie
Rozwód. Materialnoprawne podstawy rozwodu oraz postępowanie odrębne w sprawie o rozwód Komentarz praktyczny wraz z wzorami pism procesowych - ebook/epub
Rozwód. Materialnoprawne podstawy rozwodu oraz postępowanie odrębne w sprawie o rozwód Komentarz praktyczny wraz z wzorami pism procesowych - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 229
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-255-5152-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki >> wzory pism
Porównaj ceny (książka, ebook (-5%), audiobook).

Rozwód. Materialnoprawne podstawy rozwodu oraz postępowanie odrębne w sprawie o rozwód wraz z wzorami pism procesowych to pozycja o charakterze integracyjnym, stanowi bowiem kompleksowe opracowanie problematyki rozwodów: materialnoprawne i procesowe.

Książka w zwięzłej i przystępnej formie prezentuje wszelkie niezbędne informacje dotyczące materialnoprawnych podstaw rozwodu (Część I praktycznego komentarza):

Czytelnik znajdzie w niej również informację dotyczące postępowania odrębnego w sprawie o rozwód (Część II praktycznego komentarza), m.in:

Publikacja uwzględnia aktualny stan prawny, dorobek piśmiennictwa oraz najnowsze i najbardziej przydatne orzecznictwo.

Prezentowana książka zawiera również wzory pism procesowych z omawianego zakresu oraz bezpłatny dostęp on-line do wybranych aktów prawnych przydatnych do korzystania z prezentowanej publikacji.

Jest bardzo praktycznym i popartym wieloletnią praktyką adwokacką w prowadzeniu spraw rodzinnych spojrzeniem na prezentowaną tematykę.

Niniejsza pozycja jest w szczególności pomocna dla sędziów rodzinnych, adwokatów i radców prawnych, aplikantów adwokackich i  radcowskich oraz osób zainteresowanych tą problematyką.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Rozwód. Materialnoprawne podstawy rozwodu oraz postępowanie odrębne w sprawie o rozwód Komentarz praktyczny wraz z wzorami pism procesowych
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: