Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00728 025412 16220925 na godz. na dobę w sumie
Sekrety samokształcenia - ebook/pdf
Sekrety samokształcenia - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Złote Myśli Język publikacji: polski
ISBN: 9788375825220 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Jak łatwo i przyjemnie zdobywać WIEDZĘ niezbędną do odnoszenia sukcesów?

Publikacja ta jest wyjątkowa i unikatowa. Poznasz tutaj krok po kroku tajniki podejmowania decyzji o samokształceniu, a także zasady i metody organizowania samokształcenia na co dzień (sprawdzone w praktyce) dające wysoką efektywność i skuteczność procesu samokształcenia.

Pamiętaj, że ludzie sukcesu są na szczycie dzięki umiejętności motywowania samych siebie do samokształcenia i samodoskonalenia. Wszystko zaczyna się od określenia celu, w który uwierzysz, że jest realny. Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to wspaniała cecha prowadząca do sukcesu.

Pomyśl, co chcesz w życiu osiągnąć, jakiej umiejętności potrzebujesz? W jaki sposób możesz ją opanować? Czy możesz sam się jej nauczyć, czy będziesz potrzebował pomocy? Gdzie szukać tej pomocy? Od czego zacząć? W tej publikacji znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które się pojawią.

'Książkę przeczytałem i jestem z niej ogólnie zadowolony. Pozwoliła mi ona usystematyzować wiedzę, jaką już posiadałem na ten temat. Moim zdaniem jest ona przydatna bardziej dla początkujących.'

J. K.

Znajdź drogowskazy prowadzące do osiągnięcia sukcesu edukacyjnego. Przekonaj się, że dzięki umiejętności samooceny oraz stosowania samodyscypliny sukces ten jest w zasięgu ręki!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Sekrety samokształcenia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: