Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00475 020846 17032111 na godz. na dobę w sumie
Smartfon również dla seniora - ebook/pdf
Smartfon również dla seniora - ebook/pdf
Autor: , , Liczba stron: 470
Wydawca: ITStart Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-61173-95-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Książka „Smartfon również dla seniora” dedykowana jest wszystkim osobom chcącym w pełni poznać i wykorzystać możliwości współczesnego smartfona. Zdarza się, że nowoczesne telefony użytkujemy już od dawna ale bardzo często ograniczamy się tylko do podstawowych czynności jakimi są dzwonienie czy pisanie SMSów. Czasami nie wiemy o tym, że smartfonem możemy  sterować naszym  telewizorem lub użyć go jako urządzenie udostępniające Internet naszemu laptopowi lub innemu urządzeniu mobilnemu.

Książka adresowana jest również dla każdego seniora, który coraz częściej w ręku trzyma smartfona i zastanawia się w jaki sposób skontaktować się ze swoim wnukiem, odebrać jego zdjęcie, zobaczyć profil znajomego na Facebooku, czy też przykładowo poprowadzić wideorozmowę z osobą mieszkającą na drugim kontynencie.

Autorzy książki oparli się na smartfonach posiadających różne wersje systemu Android, które co prawda są bardzo podobne do siebie, lecz dla osób początkujących mogą być odczuwalne różnice pomiędzy telefonami różnych producentów. Treść tej publikacji pisana jest bardzo przystępnym językiem, co pozwala nie tylko na łatwe przyswajanie wiedzy ale przysłowiowo potrafi „wciągnąć” czytelnika.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Smartfon również dla seniora
Autor:
, ,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: