Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00176 008279 18793832 na godz. na dobę w sumie
Societas. Obrazy z życia Polski i Polaków Tom II - ebook/pdf
Societas. Obrazy z życia Polski i Polaków Tom II - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8093-059-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> naukowe i akademickie >> politologia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ostatnich 25 lat stało się okresem olbrzymich, niespotykanych do tej pory zmian. Objęły one wszystkie najważniejsze sfery egzystencji państw świata (m.in. politykę, ekonomię, społeczeństwo i kulturę). Każda przemiana niosła za sobą nie tylko pozytywne, ale także negatywne skutki.
Celem publikacji będzie przedstawienie Czytelnikowi zarówno dobrych jak i złych stron zmian w kraju i zagranicą oraz próba odpowiedzenia na wydawałoby się proste pytanie: „co zrobić, aby korzyści, płynące z przemian obejmowały nie tylko niewielką część społeczeństwa, ale wszystkich tych, którzy będą chcieli wykorzystać swój potencjał w budowaniu demokratycznego i bogatego państwa, funkcjonującego w stabilnym środowisku międzynarodowym?!”

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Gniewomir Pieńkowski SOCIETAS OBRAZY Z ŻYCIA POLSKI I POLAKÓW TOM II Łódź 2016r. 3 | S t r o n a Skład, redakcja i korekta techniczna: Wydawnicto Locuples International Projekt okładki: Wydawnictwo Locuples International Niniejsza publikacja jest objęta ochroną prawa autorskiego. Uzyskany dostęp upoważnia wyłącznie do prywatnego użytku. Książka ani żadna jej część nie mogą być publikowane w całości ani w jakikolwiek inny sposób powielane bez zgody autora. Wydanie pierwsze Copyright©: Gniewomir Pieńkowski; Wydawnictwo Locuples International ISBN: 978-83-8093-059-9 Łódź 2016r 4 | S t r o n a Spis treści 1. Na wschód od Edenu……………………………………………………………..7 2. Maksymalnie minimalni……………………………………………………….....20 3. Dobra zmiana……………………………………………………………………..25 4. Biznesowe czary mary……………………………………………………………41 5. Szaleństwo………………………………………………………………………….51 5 | S t r o n a Wstęp Ostatnich 25 lat stało się okresem olbrzymich, niespotykanych do tej pory zmian. Objęły one wszystkie najważniejsze sfery egzystencji państw świata (m.in. politykę, ekonomię, społeczeństwo i kulturę). Każda przemiana niosła za sobą nie tylko pozytywne, ale także negatywne skutki. Celem publikacji będzie przedstawienie Czytelnikowi zarówno dobrych jak i złych stron zmian w kraju i zagranicą oraz próba odpowiedzenia na wydawałoby się proste pytanie: „co zrobić, aby korzyści, płynące z przemian obejmowały nie tylko niewielką część społeczeństwa, ale wszystkich tych, którzy będą chcieli wykorzystać swój potencjał w budowaniu demokratycznego i bogatego państwa, funkcjonującego w stabilnym środowisku międzynarodowym?!” Zapraszam do lektury tomu drugiego Gniewomir Pieńkowski 6 | S t r o n a
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Societas. Obrazy z życia Polski i Polaków Tom II
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: