Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00181 005929 18486278 na godz. na dobę w sumie
Strategiczne układy HBC - gotowe wzorce postępowania oraz najlepsze spółki na 2014 rok  - ebook/pdf
Strategiczne układy HBC - gotowe wzorce postępowania oraz najlepsze spółki na 2014 rok - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 29
Wydawca: Wiedza i Praktyka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-269-2863-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> ekonomia, biznes, finanse
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Harmoniczne układy to naturalne wzorce postępowania, które wskazują, że kurs lub cena pójdą w zamierzonym kierunku zgodnie z prognozą. Handel harmoniczny został szczegółowo omówiony przez takich mentorów jak Jim Kane, Scott Carney czy H.M. Gartley. Bazuje on zatem na kilkusetletniej historii, ale jest cały czas aktualny, a metoda zdobywa coraz więcej zwolenników w trudnych czasach XXI wieku, gdzie wiele innowacyjnych strategii przestaje działać.

Inwestując, warto mieć nie tylko szeroko otwarty umysł na to, co nowe, ale przede wszystkim trzeba pamiętać o podstawach. Tam bowiem znajdziemy gotowe wzorce postępowań, które nigdy się nie zmienią. Zawsze strach będzie wymuszał panikę, a chciwość euforię.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

I S B N 9 7 8 - 8 3 - 2 6 9 - 2 8 6 3 - 5 L u t y 2 0 1 4 n r 1 9 Nowości inwestycyjne • Bezpieczne pomnażanie majątku • Ochrona kapitału • Prawo i podatki WYDANIE SPECJALNE Strategiczne układy HBC – gotowe wzorce postępowania oraz najlepsze spółki na 2014 rok W 2014 roku na rynku akcji możemy liczyć na mocne wzrosty. Po takich wzro- stach przychodzą jednak równie mocne korekty spadkowe. Kiedy indeksy raz pną się do góry, a za chwilę spadają w dół, łatwo się pogubić i podjąć niewłaściwą decyzję. Aby obiektywnie, a co za tym idzie poprawnie dokonać oceny sytuacji na rynku, warto wykorzystać strategiczne układy HBC. Harmoniczne układy to naturalne wzorce postępowania, które wskazują, że kurs lub cena pójdą w zamierzonym kierunku zgodnie z prognozą. Handel harmoniczny został szczegółowo omówiony przez takich mentorów jak Jim Kane, Scott Carney czy H.M. Gartley. Bazuje on zatem na kilkusetletniej historii, ale jest cały czas aktualny, a metoda zdobywa coraz więcej zwolenników w trudnych czasach XXI wieku, gdzie wiele innowacyjnych strategii przestaje działać. Inwestując, warto mieć nie tylko szeroko otwarty umysł na to, co nowe, ale przede wszystkim trzeba pamiętać o podstawach. Tam bowiem znajdziemy gotowe wzorce postępowań, które nigdy się nie zmienią. Zawsze strach będzie wymuszał panikę, a chciwość euforię. Podpowiadamy zatem, jak dzięki układom HBC można skutecznie zajmować pozycje oraz przy jakich poziomach będzie można uznać, że spadki są okazją do zakupu silnych akcji z potencjałem do wzrostów. Nowa faza polaryzacji na GPW Najmniejsze spółki są obecnie najsilniejszą grupą walorów z GPW, ale widać staty- stycznie szanse na pościg prowzrostowego peletonu przez segment średnich spółek. ciąg dalszy na str. 2 Aż 53 spółki na 55, które rekomendowaliśmy w 2013 roku, przyniosły zysk! Ponad połowa spółek zanotowała stopy zwrotu rzędu 40–50 .W naszym zestawieniu mamy też perełki, które dały zarobić nawet ponad 100 . Oto kilka przykładów: EKOEXPORT–156 , KOMPUTRON–138 , VISTULA –116 , LPP–109 . Korzystaj z naszych porad w 2014 roku i inwestuj z zyskiem. W numerze specjalnym: Zachowanie WIG20 zależy od S P500 i DAX ........................2 S P500 pnie się w górę ........2 Możliwa kontynuacja wzro- stów na DAX .........................3 Prognoza dla WIG20 .............3 Strategiczne układy HBC poka- zują, jak inwestować .............4 Układy harmoniczne .............4 Metoda wybicia kursu „breako- ut = B” ...................................5 Formacja double momentum ...5 Układ typu „collocation” = C ....6 Negacja zwyżek ....................7 Akcyjna TOP-5 na 2014 rok – rynkowi liderzy .....................7 SANOK (SNK) .........................8 ACAUTOGAZ (ACG) ................9 HYGIENIKA (HGN) ................10 EKOEXPORT (EEX) ..............11 BSC DRUKARNIA (BSCDRUK) .........................12
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Strategiczne układy HBC - gotowe wzorce postępowania oraz najlepsze spółki na 2014 rok
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: