Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00054 009930 20257195 na godz. na dobę w sumie
Systemy IT w Polsce - ebook/pdf
Systemy IT w Polsce - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 191
Wydawca: BPC GROUP POLAND Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-958854-5-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja >> praca zawodowa
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Książka 'Systemy It w Polsce - Nowoczesne Przedsiębiorstwo Produkcyjne” stanowi kompendium wiedzy na temat rozwiązań informatycznych, które obecnie znajdują zastosowanie w przemyśle. Podzielona jest na 11 obszarów merytorycznych, które prezentują rozwiązania IT, zgodnie z najnowszymi klasami systemowymi takimi jak: ERP, APS, MES, MOM, CMMS, SCADA, WMS, BI, data center, workflow, e-commerce.

Czytelnik znajdzie w niej wiedzę niezbędną na każdym etapie informatyzacji przedsiębiorstwa. Począwszy od analizy procesów biznesowych i opracowania zakresu funkcjonalnego projektu, poprzez tabele rozwiązań i dostawców, które znajdują zastosowanie w praktyce, aż po wskazówki dotyczące modelu wdrożenia Cloud vs On-Premise. Wartość merytoryczną publikacji podnoszą porady i wskazówki ekspertów branży IT, których w książce znajduje się ponad 100.

Autorzy prezentują również 100 inwestycyjnych w dużych i średnich przedsiębiorstwach, które obecnie realizowane są realizowane. Czytelnik będzie mógł zapoznać się jakie systemy IT stosowane są przez przedsiębiorstwa w różnych obszarach merytorycznych oraz które inwestycje znajdują się w toku.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Systemy IT w Polsce
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: