Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00366 008305 18420808 na godz. na dobę w sumie
Tania telefonia internetowa VoIP - książka
Tania telefonia internetowa VoIP - książka
Autor: Liczba stron: 120
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-246-0383-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> digital lifestyle >> inne
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czasy, w których telefon był dobrem zarezerwowanym dla nielicznych, na szczęście dawno już minęły. Zarówno telefony stacjonarne, jak i komórkowe są dziś powszechnie dostępne. Jednak usługi telefoniczne nadal nie należą do najtańszych. Rozwiązaniem tego problemu może być telefonia internetowa -- transmisja głosu poprzez łącza sieciowe. Technologia ta, rozwijana od dłuższego czasu, pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych za pomocą odpowiedniego oprogramowania lub sprzętu. Kolejni operatorzy internetowi umieszczają w swojej ofercie również taką usługę. Warto więc poznać ją bliżej.

Książka 'Tania telefonia internetowa VoIP' jest przeznaczona dla tych, którzy chcą nie tylko prowadzić rozmowy głosowe za pomocą sieci, ale także poznać podstawy tej technologii. Opisuje historię telefonii internetowej oraz jej najważniejsze możliwości. Czytając ją, dowiesz się, jak dobrać sprzęt i oprogramowanie, czym są kodeki i w jaki sposób zostać abonentem. Nauczysz się konfigurować komputer i urządzenia telefoniczne oraz rozwiązywać problemy najczęściej pojawiające się podczas ich pracy.

Przekonaj się, że internet to nie tylko poczta i WWW, ale również tanie, a nawet darmowe rozmowy, pozwalające zdecydowanie obniżyć koszty połączeń telefonicznych.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Tania telefonia internetowa VoIP
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: