Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00548 010030 16885002 na godz. na dobę w sumie
Taryfy w ciepłownictwie - ebook/pdf
Taryfy w ciepłownictwie - ebook/pdf
Autor: , , Liczba stron: 138
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-255-1182-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Seria Prawo dla Firm to zbiór specjalistycznych opracowań praktycznych, skierowanych do organów zarządzających i nadzorczych, do indywidualnych przedsiębiorców oraz specjalistów poszukujących konkretnych rozwiązań.

Wyselekcjonowana tematyka poszczególnych publikacji pozwala Autorom – praktykom w danej dziedzinie – udzielić odpowiedzi na pytania i rozwiać wątpliwości dotyczące najtrudniejszych zagadnień prawnych pojawiających się w praktyce.

„(…) Praca poprzez wnikliwą analizę regulacji i orzecznictwa ułatwia rozumienie aksjologii ustawy i daje praktyczny plan postępowania, który zapewnić może większą równowagę w ochronie interesów odbiorców i przedsiębiorstw, co ostatecznie zmniejsza negatywne skutki działalności naturalnych monopoli.

(…) Praca kierowana jest do urzędników i przedsiębiorców związanych z rynkiem ciepłownictwa. Warta jest jednak polecenia także studentom wydziałów prawa i administracji, a także studiów politechnicznych, gdyż wnikliwie wyjaśnia terminologię bogatą w specjalistyczne treści techniczne i prawne. Jej cele zmierzają też do ukazania złożonej procedury tak, aby zrealizować wspólny interes ochrony konkurencji poprzez utrzymanie przedsiębiorstw energetycznych w stanie dającym możliwość rozwoju i coraz lepszego konkurowania”.

Z recenzji prof. UR dr hab. Jana Olszewskiego

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

TARYFY TARYFY w w CIEP¸OWNICTWIE CIEP¸OWNICTWIE Aspekty prawne Marta Boroƒ Marzena Czarnecka Tomasz Ogłódek PRAWO DLA FIRM PRAWO DLA FIRM
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Taryfy w ciepłownictwie
Autor:
, ,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: