Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00291 006684 20585288 na godz. na dobę w sumie
Teraz rozumiem swoją matkę - ebook/epub
Teraz rozumiem swoją matkę - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 119
Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7859-284-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ojciec Anny odszedł z domu, kiedy miała sześć lat. Od tamtego czasu matka bardzo się zmieniła i już nigdy nic nie było takie jak przedtem. Przestała się śmiać i częściej zaczęła chodzić do kościoła. Dziewczyna wyrasta pod kloszem i sokolim wzrokiem matki, co z czasem staje się uciążliwe. Wierzy też w swojego wyśnionego księcia z bajki.

Pewnego dnia, we wsi, w której mieszka Anna, pojawia się młody i przystojny Robert. Dziewczyna zakochuje się w nim i, jak się okazuje, uczucie jest odwzajemnione. Jej nowa znajomość nie podoba się matce. Pomiędzy dwoma kobietami zaczyna rosnąć silne napięcie.

Anna nie wie, że jej matka nosi w sobie długo skrywaną tajemnicę...

Pomiędzy młodymi wybucha silne uczucie, oboje też dają mu się ponieść. Życie Anny raptownie się zmienia, nie wie tylko, że już wkrótce zmieni się jeszcze bardziej. Tragedia wisi w powietrzu i choć minie parę lat, nie można jej się oddalić...

Jak potoczy się życie Anny i czy kiedyś uda jej się zrozumieć swoją matkę? Czy podniesie się z największej tragedii swojego życia? Jak zachowa się kobieta, gdy po latach od tragedii, ponownie spotka ją coś równie złego? Ile ran może zesłać los i czy na walkę z nim wystarczy sił? Jak potoczą się losy jej przyjaciół z rodzinnej wsi i niezwykłego księdza, człowieka o dobrym sercu, osądzonego przez ludzi i zesłanego na wygnanie?
Paczkowski Andrzej

W roku 2011 debiutowałem nowelą Bo moje siostry, historią człowieka, któremu alkohol zniszczył życie. Następnie, w odstępie paru miesięcy pojawiłem się w trzech projektach za sprawą których moje opowiadania znalazły się w wydanych antologiach (e-booki): Słodko-gorzko – (Oczy szeroko zamknięte), Rok 2012 (Sekret), Halloween – Wioska przeklętych (Zbłąkana dusza).

W tym roku wydałem pierwszą książkę papierową pt. Melancholii, historię młodego chłopaka, który boi się śmierci i postanawia znaleźć sposób na życie wieczne.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Teraz rozumiem swoją matkę
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: