Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00047 008636 18407410 na godz. na dobę w sumie
Thinking in Photoshop - książka
Thinking in Photoshop - książka
Autor: Liczba stron: 192
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7361-336-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> grafika komputerowa >> photoshop
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę jako grafik komputerowy, czy też pragniesz doszlifować posiadane umiejętności, książka 'Thinking in Photoshop' stanie się twórczą inspiracją dla Twojej wyobraźni i będzie niezawodnym przewodnikiem w trakcie eksperymentowania, improwizowania i poszerzania Twoich artystycznych horyzontów. Jeśli w swojej twórczości artystycznej chcesz posługiwać się Photoshopem z taką samą sprawnością i pewnością, jak tradycyjnymi narzędziami, jest to książka dla Ciebie.

Photoshop jest czymś więcej niż tylko zestawem narzędzi. Jeśli korzystając z niego pozwolisz sobie na twórczą zabawę, sposób w jaki traktujesz komputer, ulegnie stopniowemu przeobrażeniu. Pozwoli Ci to nie tylko na coraz bardziej kreatywne korzystanie z samego Photoshopa, ale też znacznie wzbogaci każdy aspekt procesu twórczego.

Jeśli jesteś gotów, aby odkryć potencjał swojego komputera jako narzędzia sztuki i pracy, sięgnij po książkę 'Thinking in Photoshop'.

Sharon Steuer jest artystką, która włączyła technikę cyfrową do swej bogatej palety narzędzi artystycznych już w 1983 roku. Jej obrazy, rysunki i sztuka cyfrowa znalazły swoje miejsce w książkach, magazynach i galeriach na terenie całych Stanów Zjednoczonych. W książce 'Thinking in Photoshop' Sharon dzieli się z czytelnikami swoimi spostrzeżeniami, technikami tworzenia i podejściem do zagadnień 'cyfrowego myślenia'. Steuer jest laureatką nagrody Faber Birren Color Award i autorką książki 'The Illustrator Wow! Book', która otrzymała nagrodę imienia Benjamina Franklina w kategorii 'najlepsza książka komputerowa'.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Thinking in Photoshop
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: