Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01084 025652 16221969 na godz. na dobę w sumie
Trening. Mistrzowski umysł network marketingu  - ebook/pdf
Trening. Mistrzowski umysł network marketingu - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 261
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-923071-2-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biznes
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Trening ten powstał dla wsparcia ludzi budujących network marketing, niezależnie od produktu, firmy czy usługi. Buduje mentalność profesjonalisty oraz silną postawę i zrozumienie narzędzia jakim jest personalna sieć marketingowa. Jeżeli jest jakaś tajemnica sukcesu w branży network marketingu, to przede wszystkim profesjonalna postawa, która przyciąga ludzi, budzi zaufanie oraz bezpieczeństwo. Nadeszły czasy profesjonalistów, którzy są kompetętni, działają według planu oraz budują ultra wyjątkowe relacje.

Sławomir Luter jest promotorem branży, mówcą oraz konsulatntem. Prowadzi szkolenia dla firm, liderów i zespołów marketingowych. Specjalny, autorski program szkoleniowy przygotowany przez polskiego promotora, praktyka i trenera network marketingu, pomoże Tobie i Twojemu zespołowi osiągnąć najwyższe kompetencje i niespotykany poziom ekspercki, co przełoży się na wyniki finansowe i rozwój zespołu.

Nauczysz siebie a później swój zespół m.in.:

Cały materiał jest oparty na osobistej drodze od nieśmiałości i braku kompetencji do tranera i nauczyciela liderów, twórcę szkoleń, autora 5 książek i płyt z programami rozwojowymi.Z tym zestawem osiągniesz wszystkie cele, zbudujesz idealny zwycięski zespół, pomożesz setkom ludzi zabezpieczyć ich życie, starość i całą przyszłość. Będziesz przyciągał najlepszych ludzi, oraz miał umiejętności aby zabrać ich w lepsze życie. Rozwój osobisty zawarty w tym programie, będzie dla Ciebie olbrzymim przełomem, zbuduje Ci na stałe pewność siebie, mentalność sukcesu, siłę profesjonalnego lidera. Zainwestuj w siebie teraz i zacznij przełom swojej kariery, oraz stań się tym, kim zawsze chciałeś być.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Trening. Mistrzowski umysł network marketingu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: