Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00512 011994 20224908 na godz. na dobę w sumie
Trójka do potęgi - ebook/epub
Trójka do potęgi - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 174
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Przybylik Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-932641-4-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Każdy rozsądny człowiek wie, że 3 do potęgi – jakiejkolwiek – nie daje wyniku 50. Natomiast nie ulega wątpliwości, że Trójka do potęgi daje 50 lat. Pół wieku Programu III PR zostało uczczone książką Grzegorza Miecugowa. Nie jest to opowieść okolicznościowa, a raczej okolice opowieści.
Na podstawie książki powstała sztuka teatralna ku czci Trójki. Lawina wydarzeń zmierza ku 1 kwietnia, kiedy święto Trójki osiągnie apogeum.
W księgarniach „Trójka do potęgi”, w teatrze „Trójka do potęgi”, a w eterze potęga Trójki.

Trójka niezamożnych socjologów zajmuje się demografią. Postanawiają zarobić pieniądze zwiększając liczbę mieszkańców Unii Europejskiej. To jest pierwsza kostka domina. Agenci Interpolu dostają zadanie ustalenia, kto łączy w fikcyjne pary małżeńskie obywateli Unii z przybyszami z zewnątrz. To jest druga kostka. Para dziennikarzy śledczych chce się dowiedzieć, dlaczego agenci Interpolu interesują się sprawami matrymonialnymi. To jest trzecia kostka domina. Palec przeznaczenia puka w pierwszą kostkę i całość ładnie się przewraca. Ale upadek nie oznacza nieszczęścia – wręcz przeciwnie! Jeśli to, co piszemy jest niejasne, najlepiej przeczytać całą historię!


Obecnie publikację tę można odczytywać przez aplikacje z obsługą multimediów np. iBooks, obsługa multimediów przez Virtualo App już wkrótce!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Trójka do potęgi
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: