Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00195 015995 17222411 na godz. na dobę w sumie
Tu i Teraz - ebook/pdf
Tu i Teraz - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 37
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3942-3920-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> psychologia i filozofia >> rozwój intelektualny
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Pomyśl, ile czasu marnujesz każdego dnia bo zastanawiasz się nad tym, co będzie jutro, za tydzień czy za 10 lat? Jak wiele minut tracisz na rozpamiętywanie przeszłości? I gdy już odpowiesz sobie na te pytania, daj znać, czy czujesz się z tym dobrze.

Mój poradnik jest dla tych, którzy chcą zacząć czerpać radość z chwil, które wciąż trwają. Dla osób, które na ścieżce czasu zapomniały o teraźniejszości. Dla tych, co nie mogą pożegnać się z przeszłością i dla tych, którzy wciąż myślą o tym, co czeka ich w przyszłości. Stworzyłam tego e-booka dla osób, które mimo wielu prób nie potrafią być się Tu i Teraz i spojrzeć na ten stan z uśmiechem i satysfakcją.
FAKT1 – Ludzie myślą, że realizacja celów i spełnienie marzeń sprawi, że zaczną być szczęśliwi.
FAKT2 – Wyznaczamy sobie cele, w które od samego początku nie wierzymy, bo są trudne do osiągnięcia.
FAKT3 – My naprawdę chcemy być szczęśliwy, tylko życie układa się pod górkę.
(…)
Każdy czytelnik mojego e-booka dowie się, że do tej pory prawdy, w które wierzył, zostaną obalone. Nie ma nic bardziej mylnego, niż mity wymienione powyżej.
Chcesz zacząć żyć lepiej, intensywniej, prawdziwiej i szczęśliwiej? Daj sobie prawo do przyjęcia tego, na co jesteś gotowy dzisiaj. Mój poradnik to nie tylko zbiór doświadczeń, które chcę Tobie przekazać – to także moja próba aktywizacji Ciebie do zmian. Pomogą Ci w tym ćwiczenia oraz historie ludzi, którzy tak jak Ty nie zawsze potrafią odnaleźć się w czasie, który nazwałam Tu i Teraz.


Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

M a ł g o r z a t a D u d e k , T u i T e r a z   M a ł g o r z a t a D u d e k , T u i T e r a z 1 najmłodszy w historii zdobywca biegunów (północnego i południowego) w ciągu jednego roku. Jest jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu. M a ł g o r z a t a D u d e k , T u i T e r a z M a ł g o r z a t a D u d e k , T u i T e r a z  
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Tu i Teraz
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: