Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00443 007231 20956174 na godz. na dobę w sumie
Urlopy wypoczynkowe 2011 - ebook/pdf
Urlopy wypoczynkowe 2011 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 104
Wydawca: Wiedza i Praktyka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7572-205-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czy to na Twojej głowie spoczywa cała ta papierkowa robota związana z obliczaniem wymiaru urlopów, przeliczaniem roboczych dni na godziny? A przecież oprócz tego masz mnóstwo innych równie ważnych spraw!

Zapoznaj się z praktycznym raportem „Urlopy wypoczynkowe 2011” i przekonaj się, z jaką łatwością rozliczysz urlop wypoczynkowy każdego pracownika w Twojej firmie. I to bez względu na jego czas pracy, stanowisko i wymiar zatrudnienia!

Sprawdź, jakich danych potrzebujesz, by prawidłowo ustalić wymiar urlopu. Zapoznaj się z przykładami obliczania wysokości wynagrodzenia urlopowego i ekwiwalentu za urlop. Przeczytaj, kiedy pracownik ma prawo do pierwszego urlopu i jak długo musi pracować, by złożyć wniosek o kolejny urlop – w pełnym wymiarze. Dowiedz się, dlaczego pracodawcy bardziej opłaca się sporządzić plan urlopów wypoczynkowych niż za każdym razem ustalać termin urlopu indywidualnie z pracownikiem oraz w jakim przypadku pracodawca musi zgodzić się na przesunięcie terminu urlopu.

Jeżeli zastanawiasz się:

Nie zwlekaj! Zapoznaj się z raportem „Urlopy wypoczynkowe 2011” i przekonaj się, jak łatwo znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wszystko w jednym miejscu!

W raporcie „Urlopy wypoczynkowe 2011” znajdziesz starannie wyselekcjonowane i zebrane informacje, wskazówki, porady i metody obliczeniowe. Wszystko w jednym miejscu, łatwo dostępne, całościowo ogarniające tematykę rozliczania urlopów.

Aby ułatwić Ci wyliczanie urlopów, określanie terminu nabycia przez pracowników prawa do urlopu oraz jego wymiaru, planowanie urlopów w Twojej firmie i w końcu udzielanie urlopów pracownikom, zawarliśmy w raporcie liczne przykłady z życia wzięte, opisujące wątpliwe sytuacje, wskazując na podstawy prawne dotyczące danej sytuacji. Wyróżniliśmy informacje, które powinieneś zapamiętać, oraz wyodrębniliśmy te, które są najważniejsze. W raporcie „Urlopy wypoczynkowe 2011” znajdziesz też praktyczne metody obliczeniowe, zobrazowane na przykładach, abyś nie musiał obawiać się, że popełnisz błąd podczas wyliczania urlopu dla pracowników czy obliczając wartość ekwiwalentu urlopowego.

Doradzają Ci specjaliści

Selekcja materiału oraz sposób jego prezentacji zostały dokonane pod staranną opieką specjalistów-praktyków, którzy kiedyś, tak jak Ty dziś, borykali się z całym tym urlopowym zamieszaniem. Dlatego doskonale wiedzą, jakie kwestie sprawiają Ci największe problemy oraz które przepisy prawa pracy są najtrudniejsze w interpretacji. Właśnie dlatego możesz być pewien, że prezentowane w raporcie „Urlopy wypoczynkowe 2011” porady, opracowania i komentarze, wyliczenia i z życia wzięte przykłady pozwolą Ci bezbłędnie obliczyć każdy wymiar urlopu! W dodatku dużo szybciej niż dotychczas!

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawnie, bezbłędnie i bezstresowo rozliczyć urlopy pracowników...

Nie zwlekaj!

...zapoznaj się ze starannie zebranymi i wyselekcjonowanymi informacjami, wskazówkami, poradami i metodami obliczeniowymi, dzięki którym z łatwością rozliczysz urlop wypoczynkowy każdego pracownika w Twojej firmie w 100% zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu pracy.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Urlopy wypoczynkowe 2011
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: