Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00466 010743 20684728 na godz. na dobę w sumie
Vademecum spółki z o.o. - ebook/pdf
Vademecum spółki z o.o. - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 88
Wydawca: Klim Baron Business Solution Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-957082-0-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Uważasz, że prowadzenie spółki z o.o. jest trudne? Sądzisz, że nie poradzisz sobie z codziennym zarządzaniem spółką? Wyobrażasz sobie, że dokumentacja i formalności spółki nie są sprawą, z którą sobie dasz radę?

Książka Vademecum prowadzenia spółki z o.o. rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości odnośnie prowadzenia biznesu w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oprócz szczegółowej instrukcji na temat założenia, prawidłowego prowadzenia oraz zamknięcia tego rodzaju działalności dowiesz się, jak w sposób legalny uniknąć płacenia składek ZUS. Publikacja autorstwa Justyny Bronieckiej obala najpopularniejsze mity, w tym mit podwójnego opodatkowania, drogiej księgowości i złego wpływu pełnej ewidencji ruchu pieniądza.

Dowiesz się m.in:

jaka jest odpowiedzialność członków zarządu, jak powołać do życia spółkę, jakie koszty musisz ponieść w momencie zakładania spółki, jakie podatku Cię obowiązują, jakie są obowiązki związane z VAT, w jaki sposób podejść do optymalizacji podatkowych, kiedy musisz mieć kasę fiskalną

Marka ZUS to nie MUS jest orędownikiem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Naszą misją jest, aby przedsiębiorcy wiedzieli jak one działają i w jakim momencie swojego biznesu powinni pomyśleć o ich prowadzeniu, czy przekształceniu swoich aktualnych biznesów na spółki właśnie. Poradnik powstał w odpowiedzi na ogrom zarzutów związanych z spółkami tj. podwójne opodatkowanie, bardzo droga księgowość, ogrom obowiązków administracyjnych. Poza klasycznymi zarzutami opowiadamy również o tym, kiedy spółka jest zmuszona do rejestracji do VAT, w jaki sposób poradzić sobie z planowaniem przepływów miesięcznych, aż w końcu wyjaśniamy zasady związane z kasą fiskalną, czy zarządzaniem magazynem. Nasza broszura skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć, zaktualizować lub uzupełnić wiedzę o spółkach z o.o.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Vademecum spółki z o.o.
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: