Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00422 007289 19933069 na godz. na dobę w sumie
Wars i Sawa - ebook/epub
Wars i Sawa - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Skarpa Warszawska Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-63842-41-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> fantastyka >> fantasy
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czy są takie dni, kiedy nie masz ochoty użerać się z praktykującym okultyzm sąsiadem? Masz dość duchów, hałasujących w piwnicy bloku, lub magicznej klątwy martwego akumulatora na osiedlowym parkingu? Masz kłopot z żywiołakiem ziemi w metrze? Żona cię zdradza i czci pogańskie demony? A może twój sklep osiedlowy jest nawiedzony? Pomożemy, tanio i dyskretnie. Wars I Sawa, niestandardowe usługi detektywistyczne.

Kompleksowy przewodnik po współczesnej Warszawie. Dzięki tej lekturze w przystępny sposób dowiesz się gdzie w stolicy czają się biesy, gdzie jadają plugawe kulty, gdzie czatują okultystyczne fankluby i gdzie w mordę nie dostać. Pozycja obowiązkowa.

Zbigniew „Nominum” Szatkowski, klawiszowiec Votum

'Warsa i Sawę' przeczytałem z dużym zainteresowaniem. Pomysł jest bardzo ciekawy - świetnie, że ktoś zabrał się w ten sposób za tworzenie nowego, fantastycznego folkloru dla Warszawy. Miłośnikom fantastyki o wartkiej akcji książka na pewno się spodoba. Wielkim atutem autora jest też lekkie, niewymuszone poczucie humoru i znajomość topografii Warszawy.

Rafał Bielski, redaktor naczelny miesięcznika 'Skarpa Warszawska'

Adam Podlewski - gawędziarz konwentowy, historyk, laureat kilku konkursów literackich, m.in. Falkon, Brwikon. Autor opowiadań publikowanych w kilku antologiach i czasopismach oraz kryminału historycznego 'Honor i Zbrodnia'. Współzałożyciel Warszawskiego Towarzystwa Fantastycznego 'Wykrot'. Redaktor naczelny 'Fantomu: Fantastycznego Dwumiesięcznika'

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Wars i Sawa
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: