Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00360 006815 20586661 na godz. na dobę w sumie
Wiersze I Obrazy Duchowe - ebook/pdf
Wiersze I Obrazy Duchowe - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 122
Wydawca: self publisher Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-64585-86-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> religia i rozwój duchowy >> religia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Drogi czytelniku. Moją przygodę z poezją jak i malarstwem rozpocząłem w 2013 r. wierszem dedykowanym przyjaciółce, która to po zapoznaniu się stwierdziła iż „poczuła jakby róża wpadła do jej otwartego okna” Ta recenzja była bodźcem do świata strof. Patrząc na realia z miłością, chcę ukazać drogę do światła innym a tym samym budować pozytywne odczucia, aby programować się dobrem i nie zatracać duszy w martwocie doczesnej. W tekstach wierszy dzielę się treścią z obszaru mego serca. Przesłaniem jest mi niesienie nadziei do walki o zbawienie duszy. Nikogo nie oceniam a staram się by każdy podjął refleksję indywidualnie nad przedstawionym zagadnieniem i rozstrzygnął to w zgodzie z sumieniem. To mój pierwszy duchowy potomek. W oparciu o otwarcie się na Dobrego Boga sięgam tam, gdzie oczy nie widzą a serce jest w stanie czytać. Tę nadprzyrodzoną łaskę, zawdzięczam Przenajświętszej Panience Niepokalanej Maryi, za co każdym moim tchnieniem staram sią to wynagradzać. Z wnikliwej obserwacji realiów życia, zachwytu nad arcydziełem Kreacji jak i zachowań ludzkich wyciągam w miarę obiektywne wnioski i przelewam je na papier. Pisze z pewnością o trudnych kwestiach tj. o Przedwiecznym Ojcu, słabościach ludzkich, wolności i patriotyzmie. Jestem Polakiem i nasi zacni przodkowie są chluba narodu stąd jesteśmy winni im rozgłos dokonań. Tomik jest dziełem Opatrzności Bożej, gdyż złożyło się na tę publikację 42 osoby w tym spoza granic kraju. Najpiękniej dziękuje raz jeszcze wszystkim, którzy się przyczynili do wydania książki a Tobie Czytelniku za uwagę i czas.

Odrębny nawias stanowią zamieszczone obrazy i zdjęcia. To kolejna pasja mego jestestwa, przy tym dochodzą kreatywne meble, przedmioty etc. Kocham każde życie, zwierzęta kwiaty to wszystko bowiem jest mową w duszę by odkrywać Wolę Pana radować się i żyć Jedyną Prawdą.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Nazywam się Hubert Krawczak, ur. się w 1977 r. na Lubelszczyźnie. Wy- chowałem się i dorastałem w małej miejscowości Lasocin, z nurtem prostych założeń i pokory dla rzeczywistości. Szkołę podstawową ukończyłem w pobli- skiej Rososzy. Dalszą część edukacji kontynuowałem w Rykach, gdzie po matu- rze ukończyłem Lubelską Szkołę Wyższą, na wydziale pedagogiki. Swoje odnalezienie, w tej twórczej formie wyrazu, zarówno w poezji, jak i w malarstwie, przypadło mi z początkiem 2013 r. za sprawą przemożnego wpływu pewnej przyjaciółki, która mnie zaszczepiła tą sposobnością, za co moja wdzięczność nie ma końca. Dostąpiłem niejako drugich narodzin. Owe pasje pochłaniają mnie zupeł- nie. Dzięki temu, a także projektowaniu i wytwarzaniu różnych przedmiotów użyteczności codziennej, odkrywam to, co czyni mnie w pełni sobą. W swoich tekstach wierszy staram się przybliżyć czytelnikowi sedno praw- dziwego człowieczeństwa, jego przejaw w głębokiej wierze i ufności w Bożą mi- łość i oswobodzenie. Bardzo chciałbym niejako ułatwić każdemu z osobna sens i istotę swego powołania do życia, gdzie wybór własnej i niejednokrotnie nie ła- twej drogi, należy do indywidualnej właściwości. Mój obecny kształt i światopogląd krystalizował się w oparciu o zdobytą wie- dzę książkową i doświadczanie życia oraz wnikliwą obserwację i empatię dla otoczenia. Bodźcem i inspiracją są dla mnie słabości i mentalność ludzkich po- czynań (co i mnie niejednokrotnie dotyka), a także potęga łaski, zsyłanej od Najświętszej Maryi. Zachwycam się unikatowym pięknem otaczającej nas na- tury, jako przejawu samego oblicza Stworzyciela, co jest też i swoistą weną, do- dając mi tym sił. Kocham każde życie, zwierzęta, szczególnie psy, konie, jak i te, żyjące na wolności. Hubert Krawczak ISBN 978-83-64585-86-9 H U B E R T K R A W C Z A K W I E R S Z E I O B R A Z Y D U C H O W E HUBERT KRAWCZAK WIERSZE I OBRAZY DUCHOWE
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Wiersze I Obrazy Duchowe
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: