Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00431 006618 18447160 na godz. na dobę w sumie
Windows XP. Rejestr systemu - książka
Windows XP. Rejestr systemu - książka
Autor: Liczba stron: 496
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7361-664-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> systemy operacyjne >> windows xp
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Rejestr jest magazynem wszystkich informacji dotyczących sprzętu i komponentów systemu. Jest jednocześnie 'drzwiami' do niemal wszystkich funkcji systemu. Dzięki możliwościom modyfikowania rejestru można dostosować Windows XP do swoich wymagań i zoptymalizować jego działanie. Tak jak wiele innych komponentów systemu Windows XP, rejestr jest bardzo podobny do rejestru systemów Windows NT/2000. Jednak istnieje pomiędzy nimi też wiele różnic, z których część jest oczywista, natomiast inne trudno zauważalne. Rejestr systemu Windows XP zawiera też ogromną liczbę nowych wpisów.

Książka 'Windows XP. Rejestr systemu' opisuje istotne komponenty rejestru systemów Windows NT/2000/XP oraz przedstawia podobieństwa i różnice, które występują pomiędzy rejestrami. Można w niej znaleźć metody archiwizowania i przywracania rejestru, a także najważniejsze wskazówki techniczne dotyczące modyfikowania rejestru i zabezpieczania go przed uszkodzeniem oraz zmianami dokonywanymi przez źle napisane programy i niedoświadczonych użytkowników.

Jeśli korzystasz z systemu Windows XP, uważasz się za zaawansowanego użytkownika i chcesz poznać system jeszcze lepiej -- sięgnij po tę książkę.

O autorze:
Olga Kokoreva jest konsultantem z dziedziny informatyki i specjalistką w zakresie wsparcia technicznego dla użytkowników. [więcej...\

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Windows XP. Rejestr systemu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: