Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00169 007140 20957267 na godz. na dobę w sumie
Wirus - ebook/epub
Wirus - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 1
Wydawca: Wydawnictwo M Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3759-5547-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> sensacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Fascynujący i porażający thriller Roberta Liparulo, jednego z najzdolniejszych i najpoczytniejszych autorów młodego pokolenia.

Powstaje lista 10 000 osób przeznaczonych do zgładzenia. Są wśród nich wielcy biznesmeni, gospodynie domowe, prominentni politycy, sławni aktorzy i ludzie mediów, dozorcy, dzieci. Żadna z tych osób nie ma pojęcia co ma się wydarzyć, ale każda z nich stanie się częścią najstraszliwszej w historii ludzkości broni masowego rażenia.

Tajemniczy wirus, zaawansowana forma wirusa Ebola, został tak genetycznie zmodyfikowany, żeby zarażać tylko tych ludzi, których DNA odpowiada zakodowanemu w wirusie zapisowi. Ci, których DNA nie pasuje do zapisu nabawią się co najwyżej zwykłego przeziębienia. Jednak tych, których DNA pasuje do kodu wirusa dotyka prawdziwy kataklizm. W ciągu kilku dni ich organy wewnętrzne rozpadają się. Śmierć staje się jedyną ucieczką.

Rozprzestrzenienie się wirusa zapoczątkuje nową epokę panowania siły, wobec której bezradne będą całe państwa. W tej epoce osoba lub całe miliony ludzi mogą zostać unicestwione z absolutnie perfekcyjną skutecznością i precyzją, bez żadnych efektów ubocznych i dodatkowych strat. W tej epoce twoje własne DNA działa przeciwko tobie.

Agent specjalny Julia Matheson musi zatrzymać ten straszliwy dramat. Podąża po śladach do miejsca narodzin wirusa, nawiązuje bliską relację z doktorem Allenem Parkerem, który próbuje uciec przed, jak się wydaje, niepokonanym zabójcą. Akcja zmienia się jak w kalejdoskopie, narracja prowadzona jest z wielu perspektyw, nie dając czytelnikowi chwili wytchnienia, a wielobarwne postaci i szczegółowe dopracowanie tematu sprawiają, że ta powieść różni się znacznie od typowych thrillerów.

Robert Liparulo to jeden z najciekawszych autorów powieści sensacyjnych młodego pokolenia. Jego pierwsza powieść, Comes a Horseman, jest obecnie filmowana, a kolejne, Germ oraz Deadline znalazły szerokie uznanie czytelników i krytyki.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Wirus
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: